Küçükyalı'da yeni yaşam alanı: Akpınar Sitesi hayata geçiyor

Mono Mimarlık İnşaat tarafından Küçükyalı'da inşa edilen Akpınar Sitesi, cazip fiyatlarla satışa sunuluyor.

02 Temmuz 2017
Küçükyalı'da yeni yaşam alanı: Akpınar Sitesi hayata geçiyor Mono Mimarlık İnşaat tarafından Küçükyalı'da inşa edilen Akpınar Sitesi, cazip fiyatlarla satışa sunuluyor.

Küçükyalı'da yürütülen kentsel dönüşüm çalışmalarında önemli bir proje daha hayata geçiyor. Mono Mimarlık İnşaat tarafından oluşturulan Akpınar Sitesi'nde 240 metrekarelik 3+2, 4+2 ve 5+2 dubleks daire tipleri 1 milyon 200 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor. İstanbul'da Bağdat Caddesi civarında bugüne kadar 53 bin 304 metrekarelik bir alanın dönüşümü gerçekleştiren Mono Mimarlık İnşaat, bölgedeki önemli projelerine bir yenisini daha ekliyor.

11 Milyon TL'lik bir yatırımla oluşturulan Akpınar Sitesi, 7 bin metrekarelik alanda 52 daireden oluşuyor. Projede, iki ay önce teslimi yapılan 2+1 ve 3+1 tipindeki dairelerin tamamının satıldığı öğrenilirken 3+2, 4+2 ve 5+2 dubleks daire tiplerinde satışlar devam ediyor.

Deniz manzaralı lüks dairelerinin yanında merkezi bir konumda olması bakımından birbirinden farklı avantajı barındıran Akpınar Sitesi, iki bloklu şekilde inşa edildi. Mono Mimarlık İnşaat'ın kurucularından Ö. Hulusi Zeren projeyi, Mono Mimarlık İnşaat'ın köklü deneyimiyle kaliteli bir yapı olarak değerlendirdi. Bölgede yapımlarına devam edilen diğer kentsel dönüşüm projelerinde kalitenin ve standartların düşüyor olmasından yakınan Ö. Hulusi Zeren, şunları kaydetti:

''Bölgede kentsel dönüşüm çalışmaları hızla ilerlerken irili ufaklı çok sayıda firma da bölgede yer almak adına proje geliştiriyor. Oysa bir şirketin kentsel dönüşüm projesi gerçekleştirebilmesi için sektörde ciddi bir deneyim elde etmiş olması gerekiyor. Çünkü bu projeler gerçek bir uzmanlık gerektiriyor.''

MONO MİMARLIK İNŞAAT'TAN BAĞDAT CADDESİ'NDE 9 PROJE

İstanbul'un en gözde bölgelerinden biri olan Bağdat Caddesi'nde başlanılan kentsel dönüşüm projesi tüm hızıyla devam ediyor. Bölgedeki projelerde önemli bir yer edinen Mono Mimarlık İnşaat firmasının 9 ayrı projesi bulunuyor. Bağdat Caddesi'ndeki kentsel dönüşüm çalışmalarından bilgiler veren Ö. Hulisi Zeren, firmanın toplam 41 314 metrekarelik alanda dönüşüm gerçekleştirdiğini belirtti. Göztepe, Çiftehavuzlar, Caddebostan, Suadiye, Dalyan ve Fenerbahçe'de yürütülen projelerde 95 Milyon TL'lik yatırım yaptıklarını belirten Zeren, Mono Mimarlık İnşaat'ın Bağdat Caddesi bölgesinin değişiminde büyük bir paya sahip olduğunu söyledi. Projelerindeki daireler hakkında da bilgilere veren Zeren şunları kaydetti:

''1+1, 2+1, 3+1,4+1 dubleks ve flat daireler olarak en son teknolojiyle en kaliteli malzemeler kullanarak inşa ettiğimiz tüm projelerimiz, üst düzey bir standart sunuyor. Bölgede son olarak iki projenin inşaatını tamamladık. Her iki projede de satışlar sürüyor. Proje fiyatları ile satışlarına da başladığımız Suadiye ve Fenerbahçe'de yer alan iki yeni projemize gelen talepten oldukça memnunuz.''


HABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

GÜNDEM HABERLERİ


Bulvar Atakent’te satışlar hızla devam ediyor

Bulvar Atakent’te satışlar hızla devam ediyor

Maksem-Oğuzkağan Ortaklığı tarafından hayata geçirilen Bulvar Atakent projesinde satışlar hızla deva

16 Temmuz 2018


Deniz İstanbul Cazibe Merkezi Olacak

Deniz İstanbul Cazibe Merkezi Olacak

Keleşoğlu Holding tarafından hayata geçirilen Denizİstanbul, İstanbul’un marinaya sahip tek kasabası

16 Temmuz 2018


Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.

İstanbul, Beylikdüzü

Keleşoğlu Holding

395.000 - 792.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

İstanbul, Sancaktepe

Sur Yapı

385.000 - 837.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

Ankara, Etimesgut

Söğüt İnşaat

283.000 - 634.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

İstanbul, Sancaktepe

Halk GYO

490.000 - 888.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

Konya, Meram

Torkam inşaat

315.000 - 1.000.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

İstanbul, Beylikdüzü

Mutlu inşaat

200.000 - 734.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

İstanbul, Beylikdüzü

Gül Proje

253.470 - 903.119 TL

Detaylı bilgi istiyorum

İstanbul, Başakşehir

İntaya

595.000 - 998.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum