Kuş Cenneti Evleri 7. Etap Satışa Çıktı!

İzmir Menemen'deki en yeni konut projeleri hakkında ve emlak sektöründeki son gelişmelere dair haberleri incelemek için tıklayınız.

03 Ekim 2015
Kuş Cenneti Evleri 7. Etap Satışa Çıktı!

İzmir Menemen'de hayata geçirilen  Kuş Cenneti Evleri 7.etap satışları başladı. İşte Kuş Cenneti Evleri 7.Evleri detayları…

LYA İnşaat, İzmir'in Menemen ilçesindeki Seyrek Mahallasinde temeli atılan ve inşaatı hızla yükselen Kuş Cenneti evlerini 5 yıl kira garantili olarak satışa sundu.

İzmir'de bir çok başarılı projelere imza atan LYA İnşaat, konut projeleri kapsamında temeli atılan ve inşaatı hızla yükselen Kuş Cenneti evlerinde bugüne kadar 116 daireyi bitirerek müşterilerine teslim etti. LYA İnşaat, doğa manzaralı, çok maksatlı olarak imar edilen Kuş Cenneti'nin 7. etap evlerini de 5 yıl kira garantili olarak satışa sundu. Dış cephesi özenle çizilmiş ve profesyonel mimari yapısıyla dikkat çeken dairelerde, satışların hızlandığı belirtildi. Çimento enjeksiyon sistemiyle sağlamlaştırılmış daireler, özelikleriyle de beğeni topluyor. Satışa sunulan dairelerin, ses yalıtımından rutubete karşı korumaya, dış cephe ısı yalıtımından katlar arası ses yalıtımına kadar pek çok özelliği bulunuyor.

Kuş Cenneti evleri hakkında bilgi veren LYA İnşaat şirket ortağı Nurgül Uçar, projede vergi avantajı sağlandığını da söyledi. Uçar, "LYA inşaat şirketi olarak yıllardır, Seyrek'te konut sektörüne hizmet verirken yaşanılabilir eğitim kentinin oluşmasında sektörde öncü rolü oynadık. Çevreyi ve doğayı korumak ve yapının ömrünü uzatmak için özel çaba gösterdik.

Yaptığımız inşaatlarda yeşil alana çok önem verip çocuklarımızın güvenle oynayabileceği oyun alanı tasarlayarak çocuklarımızın özgürlük alanlarını genişlettik. Biz LYA İnşaat şirketi olarak sıcak yuvalar yaparken 2+1 ve 1+1 daireler inşa ederken, malzemeden, kaliteden hiçbir zaman ödün vermedik" dedi. İHAHABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

GÜNDEM HABERLERİ


Kadıköy Erenköy Mahallesinin İmar Planı Askıya Çıktı!

Kadıköy Erenköy Mahallesinin İmar Planı Askıya Çıktı!

Kadıköy ilçesine bağlı Erenköy Mahallesi 106 pafta 830 ada 40 parsele İlişkin hazırlanan 1/1000 ölçe

25 Mayıs 2017


İsmail Kahraman:"Yeni Bir TBMM Binasına İhtiyaç Var"

İsmail Kahraman:"Yeni Bir TBMM Binasına İhtiyaç Var"

TBMM Başkanı İsmail Kahraman yeni bir TBMM binası yapılması gerektiğini söyledi...

25 Mayıs 2017


Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.

  • Dumankaya inşaat
  • Babacan Yapı
  • Eroğlu Gayrimenkul
  • Başarır inşaat
  • Ege Yapı
  • Mesa Mesken
  • Ağaoğlu inşaat