Kuş Cenneti Evleri 7. Etap Satışa Çıktı!

03 Ekim 2015
PAYLAŞ
Kuş Cenneti Evleri 7. Etap Satışa Çıktı!

İzmir Menemen'de hayata geçirilen  Kuş Cenneti Evleri 7.etap satışları başladı. İşte Kuş Cenneti Evleri 7.Evleri detayları…

LYA İnşaat, İzmir'in Menemen ilçesindeki Seyrek Mahallasinde temeli atılan ve inşaatı hızla yükselen Kuş Cenneti evlerini 5 yıl kira garantili olarak satışa sundu.

İzmir'de bir çok başarılı projelere imza atan LYA İnşaat, konut projeleri kapsamında temeli atılan ve inşaatı hızla yükselen Kuş Cenneti evlerinde bugüne kadar 116 daireyi bitirerek müşterilerine teslim etti. LYA İnşaat, doğa manzaralı, çok maksatlı olarak imar edilen Kuş Cenneti'nin 7. etap evlerini de 5 yıl kira garantili olarak satışa sundu. Dış cephesi özenle çizilmiş ve profesyonel mimari yapısıyla dikkat çeken dairelerde, satışların hızlandığı belirtildi. Çimento enjeksiyon sistemiyle sağlamlaştırılmış daireler, özelikleriyle de beğeni topluyor. Satışa sunulan dairelerin, ses yalıtımından rutubete karşı korumaya, dış cephe ısı yalıtımından katlar arası ses yalıtımına kadar pek çok özelliği bulunuyor.

Kuş Cenneti evleri hakkında bilgi veren LYA İnşaat şirket ortağı Nurgül Uçar, projede vergi avantajı sağlandığını da söyledi. Uçar, "LYA inşaat şirketi olarak yıllardır, Seyrek'te konut sektörüne hizmet verirken yaşanılabilir eğitim kentinin oluşmasında sektörde öncü rolü oynadık. Çevreyi ve doğayı korumak ve yapının ömrünü uzatmak için özel çaba gösterdik.

Yaptığımız inşaatlarda yeşil alana çok önem verip çocuklarımızın güvenle oynayabileceği oyun alanı tasarlayarak çocuklarımızın özgürlük alanlarını genişlettik. Biz LYA İnşaat şirketi olarak sıcak yuvalar yaparken 2+1 ve 1+1 daireler inşa ederken, malzemeden, kaliteden hiçbir zaman ödün vermedik" dedi. İHA


"Kuş Cenneti Evleri 7. Etap Satışa Çıktı!" haberine ait yorum yok

Yorum Yap