Kütahya Belediyesi’nden Satılık Arsa

Kütahya Merkez'deki en yeni konut projeleri hakkında ve emlak sektöründeki son gelişmelere dair haberleri incelemek için tıklayınız.

19 Mart 2016
Kütahya Belediyesi’nden Satılık Arsa

Kütahya Belediyesi mülkiyeti kendine ait olan arsasını satışa çıkarıyor...

Kütahya Belediyesi Lala Hüseyin Paşa mahallesi Kütahya – Tavşanlı Yolu mevkiinde yer alan arsasını satışa çıkarıyor. 1746 ada 101 parselde yer alan arsa imar planında "Ticari Tesisler, Otel Tesisleri, Turizm Tesisleri ve Özel Eğitim Tesisleri Alanı" olarak kayıtlı.

14 bin 718 metrekare alana sahip olan arsanın muhammen bedeli 4 milyon 75 bin TL, geçici teminat bedeli ise 122 bin 250 TL olarak belirlendi. Söz konusu arsanın ihalesi 31 Mart 2016 tarihinde saat 14:00'da Kütahya Belediyesi encümen toplantı salonunda gerçekleşecek.

kütahya

Peşin ödemenin yanı sıra, yüzde 50'si peşin verilip kalan tutar 24 ay yıllık %4,5 vade farkı (gün bazında) artan taksitlerle ödenebiliyor.

İhaleye katılacaklardan istenen belgeler;

- Üzerinde Türkiye Cumhuriyeti Kimlik Numarası yazılı olan Nüfus Cüzdanı fotokopisi,
- Tebligat için yazılı olarak adres beyanı,
- İstekli adına vekaleten iştirak ediyorsa noter tasdikli vekaletname, (Türkiye’de şubesi bulunmayan yabancı tüzel kişilerin vekaletnamelerinin, bulunduğu ülkedeki Türk Konsolosluğunca veya Türk Dışişleri Bakanlığınca onaylanmış olması gereklidir.) (2013 tarihinden İhale tarihine kadar)
- İhale ilan tarihinden sonra Belediyeye borcu bulunmadığına dair Kütahya Belediyesi Mali Hizmetler Müdürlüğünden alınmış belgenin aslı,
- Bu ihaleye katılacak olanların şirket olması halinde, noter tasdikli imza sirküleri, (2013 tarihinden ihale tarihine kadar)
- 2886 sayılı Devlet İhale Kanununa göre herhangi bir şekilde cezalı olmadığına dair yazılı beyanı,
- Geçici Teminatı yatırdığına dair makbuz veya Geçici Teminat Mektubu (süresiz) ve istenilen diğer belgeleri ihale anında ibraz etmeleri gerekmektedir.HABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.

  • Dumankaya inşaat
  • Babacan Yapı
  • Eroğlu Gayrimenkul
  • Başarır inşaat
  • Ege Yapı
  • Mesa Mesken
  • Ağaoğlu inşaat