Kütahya İnköy Toki Evleri Kura Sonuçları Tam Listesi

28 Ocak 2016
PAYLAŞ
Kütahya İnköy Toki Evleri Kura Sonuçları Tam Listesi

Kütahya İnköy Toki Evleri kura sonuçları açıklandı. İşte Kütahya İnköy Toki Evleri kura sonuçları tam listesi…

Kütahya İnköy Toki Evleri kura çekilişi bu sabah saat 10:00’da yapıldı. Kura sonucu 300 konutun sahipleri belirlendi.

KÜTAHYA İNKÖY TOKİ EVLERİ KURA SONUÇLARI TAM LİSTESİ İÇİN TIKLAYINIZ

Bugün ki kurada asil ve yedek olarak hak sahibi olamayanlar başvuru bedellerini 2 Şubat 2016 tarihinden itibaren Halk Bankası Kütahya’daki tüm şubelerinden alabilecekler.

Kütahya İnköy Toki Evleri projesinde 75 metrekare 2+1 daireler 80 bin 900 TL’den satışa sunuluyor.

Minimum yüzde 12 peşinatla konut sahibi olunabilen projede taksitler 270 TL’den başlıyor. Kütahya İnköy Toki Evleri projesinde 240 aya kadar taksit imkanı sunuluyor.

SÖZLEŞME AŞAMASI
-T.Halk Bankası A.Ş Zafer Meydanı Şubesinde Gayrimenkul Satış Sözleşmesi imzalayacaklardır. Sözleşme imzalama aşamasında;

1. Kütahya Nüfus Müdürlüğünden onaylı vukuatlı nüfus kaydı ve adrese dayalı kayıt sistemine göre alınacak olan Kütahya il sınırları içerisinde 1 (bir) yıldan az olmamak koşulu ile ikamet ettiğini kanıtlayacak belge,

2. Kütahya Tapu Sicil Müdürlüğünden başvuru sahibinin, kendisine, eşine ve/veya velayeti altındaki çocuklarına ait tapuda kayıtlı kat irtifaklı / kat mülkiyetli bağımsız bir bölümünün veya müstakil bir konutunun (tarla, bağ, bahçe, köy evi ve işyeri hariç) bulunmadığına dair belgeyi,

3. Hane halkı gelirinin en fazla net 3.200 TL olduğunu kanıtlayan gelir belgeleri,

4. Başvuru sahibi emekli ise, Sosyal Güvenlik Kurumundan alınan maaş dökümü veya emekli maaşının yatırıldığı banka hesap ekstresi isteniyor.

OTURMA KOŞULU ve DEVİR İŞLEMLERİ
- Emekli grubu projelerinde hak sahibi olup sözleşme imzalayanlar konutlarını borçları bitene kadar devredemiyor.
Sözleşme imzalanan konut için borç bitene kadar, alıcı veya ailesi için ikamet koşulu aranacak olup, alıcının, kendisinin, eşinin veya çocuklarının söz konusu konutta ikamet etmediklerinin tespit edilmesi halinde sözleşmeleri feshediliyor.

-Gerçeğe aykırı beyanda bulunulması halinde, kurada hak sahibi olanların konut alma hakları iptal ediliyor. Sözleşme imzalanmış ise sözleşmeleri feshedilerek gerekli hallerde ödenen peşinat tutarları irat kaydedilior ve ödenen taksit tutarları masraflar tahsil edildikten sonra faizsiz olarak iade ediliyor.

KÜTAHYA İNKÖY TOKİ EVLERİ NEREDE?

nerede

nerede 1

HABER: Şengül KIRMIZITAŞ


"Kütahya İnköy Toki Evleri Kura Sonuçları Tam Listesi" haberine ait yorum yok

Yorum Yap