Kuzey Bahçeşehir Projesi Aralık 2017’de Teslim!

08 Eylül 2015
PAYLAŞ
Kuzey Bahçeşehir Projesi Aralık 2017’de Teslim!

Soyak İnşaat'ın İstanbul Bahçeşehir'de yükselen projesi Kuzey Bahçeşehir'de anahtar teslimlerinin Aralık 2017'de yapılması planlanıyor.

İstanbul'un Bahçeşehir bölgesinde Soyak inşaat tarafından 5 bin 100 dönüm arazi üzerinde 5 bin konutluk kapasite ile inşa edilen Kuzey Bahçeşehir projesinde daire büyüklükleri 50 ile 200 metrekare arasında değişiyor.

Soyak, Hadımköy'de inşa ettiği yeni projesi Kuzey Bahçeşehir'i Dubai’de düzenlenen Cityscape Global 2015 Fuarı'nda tanıttı. 3. Havalimanı ve 3.Köprü’ye yakın bir konumda bulunan Kuzey Bahçeşehir projesi LEED Sertifikası’na uygun bina kriterlerine göre yapılıyor. Projenin tasarımı Tago Mimarlık imzası taşıyor.

Soyak Holding CEO’su Dr. M. Emre Çamlıbel, “Yeni projemizi İstanbul’un yeni merkezi olarak görülen 3. Köprü ve 3. Havalimanı bölgesinde hayata geçiriyoruz. Amacımız gelişmekte bu bölgede enerji tasarruflu, alışveriş ve spor alanları bulunan, toplam 5 bin konuttan oluşacak Türkiye’nin en büyük ‘yeşil bina’ projelerinden birine imza atmak. Burada hem yabancı hem de yerli yatırımcılardan aldığımız geri dönüşler bizi çok memnun etti” dedi.

ARALIK 2017'DE TESLİM

Daire tipleri, metrekareler ve fiyatlar henüz netlik kazanmadığı Kuzey Bahçeşehir projesinde ödeme planı da henüz açıklanmadı. İstanbul'un ilk mega yeşil projesini hayata geçiren Soyak İnşaat, Kuzey Bahçeşehir projesinde anhatar teslimlerini Aralık 2017'de yapmayı planlıyor.

Kuzey Bahçeşehir Projesi İletişim Bilgileri :

Adres : Hadımköy Mahallesi Arnavutköy/İstanbul
Telefon : 444 0 795
Web : www.soyak.com.tr
E-mail : info@soyak.com.tr


"Kuzey Bahçeşehir Projesi Aralık 2017’de Teslim!" haberine ait yorum yok

Yorum Yap