Lalin Evleri Projesinde Daireler Hemen Teslim!

Muğla Bodrum'deki en yeni konut projeleri hakkında ve emlak sektöründeki son gelişmelere dair haberleri incelemek için tıklayınız.

29 Temmuz 2015
Lalin Evleri Projesinde Daireler Hemen Teslim!

Özyaman İnşaat'ın Muğla Bodrum'da hayata geçirdiği Lalin Evleri projesinde daireler hemen teslim durumunda...

Muğla'nın Bodrum bölgesinde Özyaman İnşaat tarafından 12 bin metrekarelik alanda 24 konut kapasitesi ile inşa edilen Lalin Evleri projesinde büyüklükleri 140 ile 300 metrekare arasında değişen 2 oda 1 salon ve 4 oda 2 salon konut tipi seçenekleri sunuluyor.

LALİN EVLERİ PROJE DETAYLARI

Özyaman İnşaat tarafından hayata geçirilen Lalin Evleri, 12 adet 2+1 tek kat ve 12 adet 4+2 dubleks konuttan meydana geliyor. Projedeki 2+1'ler 140 metrekare, 4+2 ters dubleksler ise 300 metrekare olarak tasarlandı. Dubleks evlerde kapalı otopark, ortak kullanım alanlarında ise yüzme havuzu, çocuk havuzu, güneşlenme terası, kafe yer alıyor.

Bodrum Merkez Umurca mevkiinde yükselen Lalin Evleri, doğa ve şehir manzarasına sahip. Tek katlı bahçeli evlerin bulunduğu projede evler oturuma hazır durumda. Dört mevsim oturuma hazır olan evler, isteğe göre kiraya verilebiliyor. Aylık kiraları 2 bin 500 liradan başlıyor. Lalin Evleri'nde site aidatı da oldukça düşük tutuldu. Aidat bedeli 200 TL olarak belirlendi. Projede evler Franke marka ankastre ürünler, buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi ve merkezi klima sistemiyle teslim ediliyor.

HEMEN TESLİM

En düşük ve en yüksek konut fiyatlarının 650 bin lira ile 1 milyon 200 bin lira arasında Lalin Evleri projesinde daireler banka kredisine uygun durumda. Kiraların 2 bin 500 liradan başladığı projede daire teslimleri hemen yapılıyor.

LALİN EVLERİ PROJE BİLGİLERİ

Bodrum Lalin Evleri Projesi İletişim Bilgileri :

Adres : Dr. Mümtaz Ataman Cad. Karadağlı Sok. Umurca mevkii Merkez/Bodrum
Telefon : 0532 281 41 71
Web : www.ozyamaninsaat.com.tr
E-mail : info@ozyamaninsaat.com.tr

Bodrum Lalin Evleri Projesi Fotoğrafları :

Bodrum Lalin Evleri Sosyal İmkanları ve Proje Özellikleri :

- Açık yüzme havuzu
- Çocuk oyun alanları
- Çocuk yüzme havuzu
- Güvenlik
- Kapalı otopark
– Deprem yönetmeliğine uygun
– Yalıtım yönetmeliğine uygun
– Yapı denetimi yapılmış
– Zemin etüdü yapılmış

 HABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.