Larus Loft 119 Daire ile Göktürk’te Yükseliyor

26 Şubat 2015
PAYLAŞ
Larus Loft 119 Daire ile Göktürk’te Yükseliyor

Ünlü mimar Hakan Kıran'ın müteahhitliğini de yaptığı Göktürk Larus Loft projesi satışa sunuldu.

Göktürk’te 3 bin metrekare alan üzerinde inşa edilen Larus Loft projesinde toplam 119 konut yer alıyor. Larus Loft projesinde en dikkat çeken detay, binanın izole çalışmalarında %0 kimyasal yalıtım malzemesi kullanılması. Doğal yalıtım malzemeleriyle izole edilen binada konut tipleri 1+1, 2+1, 3+1, dubleks ve 4+1 dubleks şeklinde tasarlandı. Metrekare fiyatı 2 bin 700 dolar ile 3 bin 200 dolar arasında değişen projede daire büyüklükleri 65 metrekare ile 182 metrekare arasında değişiklik gösteriyor.

PROJE ÖZEL SOKAK

Göktürk'te inşa edilen proje, üçüncü havalimanına, üçüncü köprü güzergahına ve şehir merkezine yakınlığıyla dikkat çekiyor. 2016 yılında tamamlanarak sahiplerine teslim edilmesi planlanan Larus Loft projesi, Göktürk'te Larus Palas'ın tam karşısında yükseliyor. Lokasyonun yanı sıra Larus Loft, yaşam merkezi olarak da ön plana çıkıyor. Projeye özel olarak tasarlanmış Larus Sokak, kolay alışveriş imkanı sunuyor. Vale hizmeti de sunan projenin otoparkı ticari otopark olarak tasarlandı.

24 AYA 0 FAİZ

Larus Loft, lokasyonu ve küçük daireleri ile yatırım amaçlı satın alınabilecek bir proje olma özelliği taşıyor. Larus Loft, kısa bir süre için lansmana özel olarak, 24 ay yüzde 0 faiz avantajı ve peşin ödemelerde ise nakit avantajları satışa sunuluyor. Böylece Larus Loft’tan şimdi konut sahibi olanlar 24 ayda yüzde 33 kazanç sağlamış olacak.

YÜZDE 25'İ SATILDI

Projenin mimarı ve müteahhiti Hakan Kıran, lansman öncesi projenin yüzde 25’inin satışının gerçekleştiğini belirtti ve projenin 2 yıl sonra yatırımcısına ciddi gelir sağlayacağını vurguladı.

'DOĞAL ISINACAKLAR'

Projede kullanılan Perlit adlı yalıtım malzemesinin özellikle altını çizen Hakan Kıran, “Projelerde çok fazla kimyasal malzeme kullanıyorlar. Sanki İstanbullular -40 derecelik soğukta yaşıyor. Bunların çevreye ve insan sağlığına zararları var. Biz Larus Loft projesinde yüzde 100 doğal yalıtım malzemesi olan Perlit’i kullandık. Perlit’in ses ve ısı yalıtım özelliği var ve nefes aldıran bir malzeme. Bunun yaygınlaştırılması lazım” diye konuştu.

Larus Loft İletişim Bilgileri;
Web: www.larusloft.com
Telefon: 0212 322 76 08


"Larus Loft 119 Daire ile Göktürk’te Yükseliyor" haberine ait yorum yok

Yorum Yap