Limonlu Bahçe Konakları Satışta!

Akyapı’nın Ümraniye’nin ‘En Nefes Alan Projesi’ olarak hayata geçirdiği Limonlu Bahçe Konakları’nda 2+1 dairelerin satışları tüm hızıyla sürüyor.

19 January 2022
Limonlu Bahçe Konakları Satışta! Akyapı’nın Ümraniye’nin ‘En Nefes Alan Projesi’ olarak hayata geçirdiği Limonlu Bahçe Konakları’nda 2+1 dairelerin satışları tüm hızıyla sürüyor. 2 adetlik otopark hakkı, ebeveyn balkonu, 3 metre tavan yüksekliği gibi ayrıcalıklar sunan daireler, her şey dahil yaşam konseptini her adımda hissettiriyor.Akyapı’nın ‘yaşamaktan keyif alacağınız projeler üretmek’ vizyonuyla hayata geçirdiği Limonlu Bahçe Konakları, satışa çıktığı Aralık 2021’den bu yana yoğun talep görüyor. Ümraniye’nin ‘En Nefes Alan Projesi’ olarak hayata geçirilen, 850 milyon lira yatırım büyüklüğüne sahip Limonlu Bahçe Konakları, 15 blokta 509 daireden oluşuyor ve 148 adet ticari alanı da içinde barındırıyor. Ümraniye’nin en değerli bölgesi olan Yamanevler’de ve Ümraniye’nin kalbi Alemdağ Caddesi üzerinde yer alan projede dairelerin fiyatları metrekare başına 27 bin TL’den başlıyor.


HER 2+1 DAİREYE 2 OTOPARK

Aile konseptinde hazırlanan, 2+1, 3+1 ve 4+1 seçeneklerinde 36 farklı tipte dairenin sunulduğu projede, 2+1 dairelerin satışları tüm hızıyla sürüyor. Limonlu Bahçe Konakları’nın 120 metrekare brüt alana sahip 2+1 daireleri, modern iç ve dış tasarımının yanı sıra sektöre birçok yenilikçi yaklaşım da sunuyor. Sektörde 2+1 dairelere tek araçlık park yeri verilirken, Limonlu Bahçe Konakları’nda 2+1 dairelere de diğer dairelerde olduğu gibi 2 araçlık kapalı otopark ayrıldı. Ayrıca 3 metre tavan yükseklikleriyle de ferah yaşam alanının en modern örneği, Limonlu Bahçe Konakları’nda inşa ediliyor.EBEVEYNLERE ÖZEL ALANLAR

Pandemiyle birlikte talebin arttığı balkonlar da projenin bir diğer artısı… Limonlu Bahçe Konakları’nda bütün dairelerde ana balkon bulunurken, 3+1 ve 4+1 dairelerde ayrıca ebeveyn balkonu seçeneği de yer alıyor. Yalnızca ebeveyn yatak odasından girişi bulunan ebeveyn balkonu ve tüm daire tiplerinde yer alan ebeveyn banyosu seçenekleri ile Limonlu Bahçe Konakları’nda dört dörtlük bir ebeveyn yaşam alanı imkanı sunuluyor.


YENİ EVLİLERİN DE TERCİHİ

2+1 dairelerde sunulan ayrıcalıkların yanı sıra Ümraniye’de yaşamanın avantajları da projeyi yeni evli çiftlerin ilk tercihlerinden biri haline getiriyor. Ümraniye’de markalı projelerin sayısının artmasıyla bölge; değerine değer katıyor. Özellikle bu yıl içinde açılacak olan İstanbul Uluslararası Finans Merkezi’nin Limonlu Bahçe Konakları’na çok yakın konumda bulunması, projenin prim potansiyelini arttırıyor. Ayrıca 2012 yılından itibaren birçok banka, özel kuruluş ve büyük ölçekli iş merkezinin de genel müdürlüklerini Ümraniye’ye taşımasıyla birlikte daha da gelişen bölge, yeni evli çiftlere ilk yatırımları için önemli bir fırsat sağlıyor. Alemdağ Caddesi üzerinde bulunan konumuyla toplu taşımanın ve çevre yollarının merkezinde bulunan projenin önünde Yamanevler metro durağı bulunuyor. Köprü, havalimanı, D-100 Karayolu ve Kuzey Marmara Otoyolu gibi ana arterlerin odak noktasında bulunan proje, Millet Bahçesi’ne yakınlığıyla da dikkat çekiyor.TÜM İHTİYAÇLAR BAŞÇARŞI’DA

Proje içerisinde yer alan BAŞÇARŞI’da market, manav, üreticiden tüketiciye direkt olarak ulaşan ürünlerin satıldığı organik pazar alanı, restoran, kafe ve mağaza alanları bulunuyor. Ayrıca Projede 2 bin 450 metrekare kapalı sosyal tesis alanı bulunuyor. Kapalı havuz, fitness salonu, kapalı mini futbol sahası ve basketbol sahası, sauna, buhar odası ve Türk hamamı gibi sosyal alanlar yer alıyor. Projenin Alemdağ Caddesi cephesinde yer alan BAŞÇARŞI’ya, sosyal tesis alanına ve metro çıkışına 2+1 dairelerden direkt ulaşım imkanı bulunuyor. Cadde manzaralı 2+1 daireler projenin ve Ümraniye’nin en iyi lokasyonunda yer alırken, Limonlu Bahçe Konakları tüm bu özellikleriyle her şey dahil konseptinde bir yaşam projesi olma özelliği taşıyor.
HABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

GÜNDEM HABERLERİ


Halkalı-Gebze banliyö Hattı'nda deneme seferleri başladı!

Halkalı-Gebze banliyö Hattı'nda deneme seferleri başladı!

İstanbul’un ulaşım problemine çözüm olacak önemli projelerden biri olan Halkalı-Gebze banliyö hattın

18 September 2018


Konut sektöründeki dinamizm bitmez

Konut sektöründeki dinamizm bitmez

GYODER Yönetim Kurulu Başkanı Feyzullah Yetgin, Mardinli İş Adamları Derneği'nin (MARİŞ) Cumartesi b

16 September 2018


Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.

İstanbul, Beylikdüzü

Keleşoğlu Holding

395.000 - 792.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

İstanbul, Sancaktepe

Sur Yapı

385.000 - 837.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

Ankara, Etimesgut

Söğüt İnşaat

283.000 - 634.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

İstanbul, Sancaktepe

Halk GYO

490.000 - 888.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

İstanbul, Beylikdüzü

Mutlu inşaat

200.000 - 734.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

Konya, Meram

Torkam inşaat

315.000 - 1.000.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

İstanbul, Beylikdüzü

Gül Proje

253.470 - 903.119 TL

Detaylı bilgi istiyorum

İstanbul, Başakşehir

İntaya

595.000 - 998.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum