Livin İzmir Mavişehir’de yaşama değer katacak

Cengiz İnşaat tarafından dizayn edilen Livin İzmir projesi yaşama değer katacak özellikler yükseliyor.

23 Şubat 2018
Livin İzmir Mavişehir’de yaşama değer katacak Cengiz İnşaat tarafından ‘ilk markalı’ konut projesi olarak inşa edilen Livin İzmir projesi, İzmir Mavişehir’de seçkin ve değerli bir yaşam alanı olarak dizayn ediliyor. Livin İzmir projesi toplam 35 bin metrekare arsa üzerinde 366 konut ve 33 ticari üniteden meydana geliyor. 

Hem lokasyonu hem de sunduğu sosyal imkanlarıyla ayrıcalıklı bir yaşamın kapısını aralamayı planlayan proje, yeşil alanlar ve yüksek kaliteli malzeme seçimiyle de dikkat çekiyor. Livin İzmir projesinde yaşamın Mart 2019’da başlaması planlanıyor. 

Firmanın ilk konut geliştirme projesi de olan Livin İzmir projesinde 1+1’den 5+2’ye kadar farklı konut tipleri tasarlanıyor. Projede, 31 kat olarak inşa edilen kule bloğunun yanı sıra katları 3 ila 7 arasında değişen bloklar da bulunuyor. Ferah peyzaj manzarası ve geniş yaşam alanı olarak dizayn edilen ve yatay yaşam imkanı sunan 7 adet konut bloğu projede yer alıyor. 

Livin İzmir projesindeki 1+1 daireler 630 bin TL’den, 2+1 daireler 1 milyon 110 bin TL’den, 3+1 daireler ise 1 milyon 400 bin TL’den başlayan fiyatlarla yatırımcılara ve ev sahibi olmak isteyenlere sunuluyor. Projede daire bedellerinin yüzde 80’ine kadar banka kredisi kullanılabiliyor. 

Livin İzmir projesinin lansman toplantısında konuşma yapan Cengiz İnşaat Gayrimenkul Yatırım Koordinatörü Mehmet Cengiz, “Bugüne kadar yaptığımız işlerdeki yüksek kalite anlayışımızı konut sektörüne de taşıyoruz. İnsanlara güzel bir çevre içinde yaşama imkanı sunan, şehrimize saygılı ve yakışır, hem de çevrede yaşayan insanların takdir edeceği yapılar üretmeyi görevimiz olarak kabul ediyoruz. Livin İzmir, ‘Mutlu toplum, mutlu evden başlar’ felsefesiyle oluşturulan; sunduğu sosyal imkanlar, yeşil alanlar ve kaliteli malzeme seçimiyle üzerinde çok titizlendiğimiz özel bir proje… Livin İzmir , Mavişehir bölgesinin değerine değer katacak” dedi.

 

Gayrimenkul Geliştirme Direktörü Mert Kurt ise, “Livin İzmir hem yaşamak hem de yatırım yapmak için çok değerli ve cazip bir proje. Projemiz sunduğu geniş metrekarelerle genel olarak oturmak için gelenlerin ilgisini çekiyor. Ancak eşsiz bir yaşam imkanı sunan özellikleriyle cazip bir yatırım fırsatı da sunuyor” ifadelerini kullandı. 

Livin İzmir projesi uluslararası faaliyet gösteren 10 Design firması ile İzmir’in değerli unsurlarını projeye uyarlayan güçlü yerel firmalardan Epig Mimarlık’ın projeyi birlikte tasarlıyor. 

Lokasyonuyla da değerli bir yatırım olanağı sunan projede Caher Dudayey Bulvarı üzerinde tasarlanan Livin İzmir mağazaları da ayrıcalıklı bir yaşam alanı sunuyor. Ticari alanları da dikkat çeken projenin kiralama için kurumsal perakendecilerden yoğun talep gördüğü belirtildi. Livin Cadde'de ideal alışveriş karması sunmak üzere hazırlık çalışmalarının devam ettiği de belirtildi. Hem bölge için yeni bir cazibe merkezi hem de Mavişehir’de yaşayanlar için keyifli bir buluşma noktası olması amaçlanan  Livin Cadde ev sahiplerine de ayrıcalıklı ve keyifli vakit geçirme alanları sunuyor. 

Düzenlenen basın toplantısına yaşam merkezinin fikir babalarından Davranış Bilimleri Uzmanı Aşkım Kapışmak da katılım sağladı. Proje hakkında Kapışmak’ın verdiği bilgiye göre, Değerli Yaşam Merkezi, Livin İzmir markasının İyilik, Estetik, Düşünce, Üretkenlik ve Beraberlik olarak sıralanan 5 temel değerini yansıtacak şekilde dizayn ediliyor. Livin İzmir projesinin sakinlerini gün boyu birlikte olmaya teşvik eden, proje değerlerini gündelik yaşama taşıyan bu sosyal alan, modern amfisiyle buluşma ve kişisel gelişim etkinliklerine ev sahipliği yapacak ve farklı etkinliklerin düzenlendiği bir nokta olacak. Gençler büyük bir ortak masada birlikte çalışabilme, ‘Düşünce Köşesi’nde yaratıcı fikirlerini görselleştirme imkanına kavuşacak. ‘İyilik Odası’ olarak adlandırdığımız bölümde sosyal sorumluluk projelerine katkıda bulunacak. Livin İzmir sakinleri yaptıkları yardımların nasıl değer bulduğunu sergi alanında görebilecekler.HABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

GÜNDEM HABERLERİ


Dekar Kıyıbahçe projesinde konut satışları başladı

Dekar Kıyıbahçe projesinde konut satışları başladı

İstanbul'da inşa edilen Dekar Kıyıbahçe projesinin lansman toplantısı düzenlendi.

12 Haziran 2019


İmar barışına yaklaşık 10 milyon kişi başvurdu

İmar barışına yaklaşık 10 milyon kişi başvurdu

İmar barışı uygulamasından 19 milyon TL kaynak yaratıldığı açıklandı.

12 Haziran 2019


Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.

İstanbul, Beylikdüzü

Keleşoğlu Holding

395.000 - 792.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

İstanbul, Sancaktepe

Sur Yapı

385.000 - 837.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

Ankara, Etimesgut

Söğüt İnşaat

283.000 - 634.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

İstanbul, Sancaktepe

Halk GYO

490.000 - 888.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

Konya, Meram

Torkam inşaat

315.000 - 1.000.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

İstanbul, Beylikdüzü

Mutlu inşaat

200.000 - 734.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

İstanbul, Beylikdüzü

Gül Proje

253.470 - 903.119 TL

Detaylı bilgi istiyorum

İstanbul, Başakşehir

İntaya

595.000 - 998.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum