Lokum Evler Projesinde Yüzde 18 Lansman İndirimi

DKY İnşaat ve Metropolist Yapı ortaklığınd hayata geçirilecek olan ‘Lokum Evler’ projesinde yüzde 18 lansman indirimi uygulanıyor.

19 Haziran 2014
Lokum Evler Projesinde Yüzde 18 Lansman İndirimi

DKY inşaat ve Metropolist Yapı ortaklığında hayata geçirilecek olan ‘Lokum Evler’ projesinde yüzde 18 lansman indirimi uygulanıyor.

Toplam 722 konut ve mağazadan oluşan ve Tuzla'da yükselen Lokum Evler projesinde satışa sunulan ilk etap 15, 16 ve 17 katlı toplam 4 bloktan meydana geliyor. 2+1 ve 3+1 konut tiplerine sahip olan Lokum Evler projesinde daire büyüklükleri 109 metrekare ile 154 metrekare arasında değişiklik gösteriyor. Site sakinlerinin aidat derdi olmadığı Lokum Evler'den ev sahibi olmak isteyenler %18 ön lansman indirimi ve %12 peşin ödeme indiriminden faydalanabiliyor.

'YÜZDE 18 ÖN LİSANS YÜZDE 12 PEŞİN ÖDEME İNDİRİMİ'

İbrahim Dumankaya Holding bünyesinde faaliyetlerini sürdüren DKY İnşaat, Metropolist Yapı ile birlikte sektöre yeni bir soluk getirecek projeye imza atmaya hazırlanıyor. İstanbul Anadolu yakasının gelişen bölgesi Tuzla’da ‘Lokum Evler’ projesine başlayacak olan DKY inşaat ve Metropolist Yapı, ön talep toplamaya başladı. Konut ve park alanı dahil olmak üzere 53 dönüm arazi üzerine inşa edilecek proje 2+1 ve 3+1 tip, 722 konuttan oluşuyor. %18 ön lansman indirimi ve %12 peşin ödeme indirimiyle projedeki daire fiyatları 235 bin lira ile 362 bin lira arasında değişiyor.

BURADA OTURAN AİDAT ÖDEMİYOR

DKY İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Ali Dumankaya, “Daire sakinlerinin günlük hayatın stresinden uzaklaşabildikleri yeşil alanlar tasarladık. Günlük hayatın stresini atmaya çalışırken aidat stresi de yaşamasınlar istedik. Aidatın dert edilmediği, kira öder gibi aidat ödemeyecekleri bir proje sunuyoruz” dedi.

lokum-evler-banner

FERAH VE KULLANIŞLI DAİRELER

Huzurlu ve konforlu bir aile yaşantısı planlanarak oluşturulmuş daire planlarının pratik kullanılabilir alanlara sahip olduğunu ifade eden Metropolist Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Derbazlar ise “Maksimumda kullanılabilir alanı olan ferah ve kullanışlı daire planlarıyla oturumcu kitlenin beklentilerini karşılamak istedik” diye konuştu.HABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

GÜNDEM HABERLERİ


Tekirdağ Kapaklı Belediyesi 2 milyonluk arsa satacak

Tekirdağ Kapaklı Belediyesi 2 milyonluk arsa satacak

Tekirdağ Kapaklı Belediye Başkanlığı, belediye mülkiyetinde olan 2 bin 192 metrekare arsayı 2 milyon

16 Ekim 2017


Norda Homes fiyatları 345 bin TL'den başlıyor

Norda Homes fiyatları 345 bin TL'den başlıyor

İzmir Ulukent'te inşa edilen Norda Homes projesinde çalışmaların yanı sıra daire satışları da devam

15 Ekim 2017


Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.