Luxera Meydan’da lansman öncesi fırsatı

Etrafındaki metro istasyonlarıyla ulaşım anlamında avantajlı bir noktada konumlanan Luxera Meydan projesi lansman öncesinde sunduğu kampanya ile dikkat çekiyor.

03 Ağustos 2017
Luxera Meydan’da lansman öncesi fırsatı Markalı konut üreticilerinden Luxera Gayrimenkul Geliştirme Yatırım İnşaat imzasıyla hayata geçirilen proje, İstanbul Bağcılarda yükseliyor. İki kuleden oluşacak proje lansman öncesinde 333 bin TL’den başlayan fiyatlarıyla yatırımcılarına avantajlı bir yatırım imkânı sunuyor. Üç yanındaki metro istasyonuyla ulaşım olanaklarının tam ortasında kurulacak olan Luxera Meydan kuleleri 22 kat şeklinde tasarlandı.

Estetik ve konforun ön planda tutularak hazırlandığı projedeki daire tipleri 1+1, 2+1 ve 3+1 konutlardan oluşuyor. Her yatırımcının kendi zevkine göre daire bulabileceği projedeki konutların büyüklükleri 65 metrekare 170 metrekare arasında değişiyor. Ev sahibi olmak isteyenlere bir daireden çok daha fazlasını sunan Luxera Meydan projesi sosyal donatılarıyla da dikkat çekiyor.

HEM YETİŞKİNLERE HEM DE ÇOCUKLARA ÖZEL ALANLAR

Çocuklu ailelerin önceliklerine de önem veren Luxera Meydan projesi, 7/24 görüntülü güvenlik sistemi ve çocuklara ayrılmış özel alanlarıyla, çocuklarınızın hem güven hem de keyif içinde sosyalleşmesine imkân sağlıyor. Ayrıca projeden ev sahibi olan yetişkinler de şehrin yorucu temposunda uzaklaşarak sauna ve fitness salonlarında zinde ve huzurlu vakit geçirme olanağı bulacak.

Luxera Meydan, hem lokasyon hem de sosyal donatıları bakımından yatırımcıların dikkatini çekiyor. Proje TEM ve Basın Ekspres Yolu'na yakın, E-5'e 6 dakika, Atatürk Havalimanı'na ise sadece 7 dakika uzaklıkta konumlanıyor.


HABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

GÜNDEM HABERLERİ


Hasanpaşa Gazhanesi Enerji Müze’sine dönüştürülecek

Hasanpaşa Gazhanesi Enerji Müze’sine dönüştürülecek

Yıllardır kullanılmayan Hasanpaşa Gazhanesi, Enerji Müzesi ve Kültür Merkezi olarak yenilenecek.

22 Ağustos 2017


Mim İnşaat ev sahibi olmak isteyenlere finansman fırsatı sunuyor

Mim İnşaat ev sahibi olmak isteyenlere finansman fırsatı sunuyor

Mim İnşaat, ev sahibi olmak isteyenlere 12 aydan kredi taksiti erteleme fırsatı sağlayacak.

22 Ağustos 2017


Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.

  • Dumankaya inşaat
  • Babacan Yapı
  • Eroğlu Gayrimenkul
  • Başarır inşaat
  • Ege Yapı
  • Mesa Mesken
  • Ağaoğlu inşaat