Magnesia Park Evleri fiyatları belli oldu

Aydın'ın Germencik ilçesinde yükselen Magnesia Park Evleri projesi, 110 bin TL'den başlayan fiyatlarla ev sahibi olma fırsatını sunuyor.

27 Temmuz 2017
Magnesia Park Evleri fiyatları belli oldu Arhan İnşaat tarafından hayata geçirilmeye hazırlanan Magnesia Park Evleri projesinde 120 konut bulunuyor. 2+1 ve 3+1 konut seçeneklerinin yer aldığı projede, daire büyüklükleri 93 metrekare ile 137 metrekare arasında değişkenlik gösteriyor.

Cazip fiyatlarla huzurlu ve lüks bir site hayatı yaşama fırsatını sunan Magnesia Park Evleri'nde 2+1 daireler 110 bin TL'den başlayan fiyatlarla satılıyor. 3+1 dairelerde ise fiyatlar 155 bin TL ile 175 bin TL arasında bulunuyor.

YATIRIMCILARIN GÖZDE PROJESİ

Aydın'ın çehresini değiştirmeye hazırlanan Magnesia Park Evleri, sunduğu satış fiyatları ve yüksek kira getirisi ile gayrimenkul yatırımcılarının gözde projeleri arasında yer alıyor. Uzmanlara göre projenin bitimiyle beraber 500 ile 750 TL arası kira geliri elde edilebilecek. Öte yandan Ortaklar bölgesinde yer alan Magnesia Park Evleri, şehir merkezine yakın konumuyla da dikkat çekiyor.

Magnesia Park Evleri projesinin bitiş tarihi olarak da 2017 yılının Aralık ayı hedefleniyor.

HAYAT STANDARTLARINI YÜKSELTECEK İMKANLAR

Arhan İnşaat imzası ile yükselen Magnesia Park Evleri, uygun fiyatların ve avantajlı konumunun yanı sıra sunduğu sosyal donatılar ile müşterilerinin hayat standartlarını yükseltmeye geliyor. Birinci sınıf malzemelerle gerçekleştirilen inşaat çalışmalarının ardından daire içi çalışmalarda da aynı yüksek standart korundu. Amerikan panel iç kapılar, çelik kapı, arkilik mutfak ve banyo dolapları ile oluşturulan dairelerde birinci sınıf laminant parke ve seramik kullanıldı. Çevresel donatılara da yer verilen projede otopark ve kameralı güvenlik hizmetinin yanı sıra fitness merkezi, çocuk oyun alanları, merkezi ısıtma sistem ve peyzaj alanı gibi birçok sosyal olanak yer alıyor.


HABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

GÜNDEM HABERLERİ


Sinpaş Gökorman projesi lansmana özel indirim avantajlarıyla satışa çıktı

Sinpaş Gökorman projesi lansmana özel indirim avantajlarıyla satışa çıktı

Sinpaş GYO, Anadolu Yakası’nda 18. proje olma özelliği taşıyan Sinpaş Gökorman projesinin lansmanını

22 Eylül 2017


Regus’un Türkiye ofislerinin sayısı 24'e çıktı

Regus’un Türkiye ofislerinin sayısı 24'e çıktı

Türkiye’de hazır ofis alanları ile ilgili faaliyetlerini yürüten Regus, Türkiye’deki ofis alanı yatı

22 Eylül 2017


Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.

  • Dumankaya inşaat
  • Babacan Yapı
  • Eroğlu Gayrimenkul
  • Başarır inşaat
  • Ege Yapı
  • Mesa Mesken
  • Ağaoğlu inşaat