• Emlak Haberleri
  • Mahall Ankara ve Mahall Bomonti’den yıl sonu fırsatı

Mahall Ankara ve Mahall Bomonti’den yıl sonu fırsatı

Türkerler Hoding’in gayrimenkul projeleri olan Mahall Ankara ve Mahall Bomonti İzmir, yıl sonu kampanyasıyla ev sahibi olmak isteyenlere yeni bir fırsat sunuyor.

01 December 2017
Mahall Ankara ve Mahall Bomonti’den yıl sonu fırsatı Türkerler Holding tecrübesiyle gayrimenkul projesi olarak hayata geçirilen Mahall Ankara ve Mahall Bomonti İzmir projelerinde 2017 yılının son kampanyası başladı. Mahall Ankara ve Mahall Bomonti İzmir projelerinden ev sahibi olmak isteyenlere yüzde 15 peşinatla 84 aya kadar vade fırsatı sunuluyor.

İnşaat ve enerji olmak üzere farklı alanlarda faaliyet gösteren Türkerler Holding, Ankara ve İzmir’de gerçekleştirdiği ‘Mahall’ projeleriyle tasarımdan, mühendisliğe, yüksek kalite standartlarından işletmeye kadar birçok ilki hayata geçirmeyi hedefliyor. Projelerini kent mimarisiyle uyumlu, yüksek kalite standardı ve tasarımlarıyla şehre değer katan, değişen ihtiyaçlara yanıt verebilecek şekilde tasarlıyor. Teknolojik altyapısı güçlü, sosyal alanları, otoparkı ve ulaşım olanaklarıyla sakinlerinin yaşamını kolaylaştıran Mahall projeleri; mahalle sıcaklığını yaşatmayı amaçlıyor.

Türkerler Holding projelerinden ev sahibi olmak isteyenlere cazip ödeme kampanyaları da sunuyor. Mahall Bomonti İzmir projedeki konutlar için hazırlanan kampanyada yüzde 15 peşinat, yüzde 15 1 yıl sonra ara ödemeyle 0 faizle 6 yıl vade fırsatı sağlanıyor. Ofislerde ise, yine yüzde 15 peşinat ve 1 yıl sonra yüzde 15 ara ödeme yapıldığı takdirde 7 yıla kadar vadelendiriliyor.

Diğer proje Mahall Ankara’da ise hem ofis hem konutlarda yüzde 30 peşinatla 60 ay 0 faiz imkanı sunuluyor. Projede yüzde 5 peşinat 0 faizle 36 ay vade şeklinde bir ödeme planı da hazırlanabiliyor.MAHALL ANKARA’DA HEMEN TESLİM FIRSATI

Karma proje olarak tasarlanan, inşaatı tamamlanan ve teslim edilmeye başlanan Mahall Ankara, Eskişehir Yolu üzerinden günde 10 bin kişinin yaşayacağı, çalışacağı, eğleneceği bir konut, ofis, mağazalardan oluşan farklı ve çok yönlü bir olarak tasarlanıyor. Divan Residance, Mahall Ankara’da ev sahibi olanlara otel konforunda, ev sıcaklığı ve rahatlığı yaşatmayı hedefleyen proje çerçevesinde 315 adet ofis, 191 adet home ofis, 268 adet konut, Divan ayrıcalığı ile 82 adet residence ve 64 adet mağaza ile pek çok fonksiyonu içinde yer alıyor.

STÜDYO KONUTLARDA MOBİLYALI ANAHTAR TESLİM

Türkerler Holding’in diğer projesi olan Mahall Bomonti İzmir, kentin, yaşam kalitesi, tasarım anlayışı, inşaat teknolojisi ve güvenlik seviyesi en yüksek projesi olarak dizayn ediliyor. İzmir’de, tarihi Bomonti arazisinde, fabrika binalarından oluşan 9 tarihi binanın restorasyonu ve yeni inşa edilecek 3 blokla birlikte uluslararası standartlarda yepyeni bir yaşam, iş ve eğlence merkezi hayata geçiriliyor. Uluslararası standartlarda ofis katları, rezidanslar, dünya markası eğlence ve alışveriş markalarından oluşan meydanı, müze, açık hava sineması, tüm körfeze hâkim seyir terası, şık restoran ve kafelerden oluşacak proje, özgün konseptiyle İzmir’de birçok ilki bir arada yatırımcılarına sunmayı hedefliyor.

Projede yer alan LOFT konut konsepti, çift kat tavan yüksekliği ve geniş teraslı tasarlanırken, stüdyo konutlar anahtar teslim, yatak dâhil tüm mobilyaları ve mefruşatı ile teslim ediliyor. Projedeki 2 ve 3 odalı konutlar da ise Körfez manzaralı geniş balkon ve teraslar yaşayanların İzmir’in keyfini çıkartabilmesi için özel olarak dizayn ediliyor.HABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

GÜNDEM HABERLERİ


Türkiye’nin Konut Krizinden İngiltere Konut modeli ile Çıkış Yolu

Türkiye’nin Konut Krizinden İngiltere Konut modeli ile Çıkış Yolu

EVA Gayrimenkul Değerleme Genel Müdürü Cansel Turgut Yazıcı, İngiltere’de git gide artan Shared Owne

30 April 2024


Zeray İnşaat, "Bahar" kampanyasında belirlediği hedeflerini gerçekleştirdi

Zeray İnşaat, "Bahar" kampanyasında belirlediği hedeflerini gerçekleştirdi

Zeray İnşaat Yönetim Kurulu Üyesi Şüheda Turoğlu, "Bankalarla yarışır cazip ödeme planlarımız netice

30 April 2024


Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.

İstanbul, Beylikdüzü

Keleşoğlu Holding

395.000 - 792.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

İstanbul, Sancaktepe

Sur Yapı

385.000 - 837.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

Ankara, Etimesgut

Söğüt İnşaat

283.000 - 634.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

İstanbul, Sancaktepe

Halk GYO

490.000 - 888.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

İstanbul, Beylikdüzü

Mutlu inşaat

200.000 - 734.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

Konya, Meram

Torkam inşaat

315.000 - 1.000.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

İstanbul, Beylikdüzü

Gül Proje

253.470 - 903.119 TL

Detaylı bilgi istiyorum

İstanbul, Başakşehir

İntaya

595.000 - 998.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum