Mahall Bomonti İzmir Satışa Çıktı

01 Haziran 2016
PAYLAŞ
Mahall Bomonti İzmir Satışa Çıktı
240 metre yükseliğiyle İstanbul Sapphire’den sonra Türkiye’nin en yüksek ikinci kulesi olma özelliği taşıyan Mahall Bomonti İzmir satışa çıktı. Fiyatların 320 bin TL’den başladığı projede kişiye özel ödeme seçenekleri sunuluyor...

Türkerler İnşaat tarafından İzmir’de Konak Alsancak ve Karşıyaka’nın ortasında hayata geçirilen Mahall Bomonti İzmir satışa çıktı. Eski Bomonti Bira Fabrikası arazisi üzerinde yükselen Türkerler Mahall Bomonti İzmir projesi 45 bin metrekare alanda hayat buluyor.

Biri 58 katlı dokuzu tarihi olmak üzere toplam 12 bloktan oluşan projede 466 konut, 590 ofis ve 90 ticari ünite yer alıyor. Mahall Bomonti projesinden stüdyodan 3+1’e kadar farklı konut seçenekleri bulunuyor. Projede stüdyo daireler full mobilyalı ve otel konseptinde teslim ediliyor.

320 BİN TL'DEN BAŞLIYOR
Metrekare birim fiyatlarının 2 bin dolardan başlangıç gösterdiği Mahall Bomonti İzmir projesinde fiyatlar 320 bin TL’den başlıyor. Banka kredisi ile konut sahibi olunabilen projede şirket bünyesinde de alternatif ödeme seçenekleri sunuluyor.

HAZİRAN 2019'DA YAŞAM BAŞLIYOR
Haziran 2019’da konut teslimleri yapılması planlanan proje Urla’ya 20 dakika, Çeşme’ye 35 dakika, Manisa’ya 25 dakika, Aydın’a ise 40 dakika uzaklıkta bulunuyor. Alsancak ve Kordon’a birkaç dakikalık mesafede yükselen projenin sosyal olanakları arasında yüzme havuzu, çocuk oyun alanları, otopark, güvenlik, fitness ve sauna yer alıyor.

250 MİLYON DOLARLIK YATIRIM
Mahall Bomonti İzmir projesinin arsasını 3 yıl önce Özelleştirme İdaresi’nden 80 milyon dolara satın aldıklarını belirten Türkerler Holding Yönetim Kurulu Başkanı Kazım Türker, projenin toplam yatırım maliyetinin ise 250 milyon dolar olduğunu söyledi.

1,7 MİLYAR TL KAZANDIRACAK
Projeden 1,7 milyar TL hasılat beklentilerinin olduğunu belirten Türker, “1993’ten bu yana 5 milyon metrekare inşaat hacmine ulaştık. Bugüne kadar baraj, tünel, metro, hastane, inşaatlarında kazandığımız deneyimi ofis ve konut projelerine de yansıtacağız. İzmir’le de çok özel bir bağımız var. Bölgede çok sayıda sağlık ve altyapı yatırımı yaptık. Yarım asırlık tecrübemizi Mahall Bomonti İzmir projemize aktardık” dedi.

İZMİR AKIN BAŞLAYACAK
İzmir’de başka büyük yatırımlarının da olacağını ifade eden Türker, “İzmir’de yatırımlarımız tüm hızıyla devam edecek. Biz İzmir’e inanıyoruz. Özellikler Gebze İzmir Otoyolu projesinin devreye girmesiyle birlikte İzmir’e akın başlayacak ve talep artacak.” şeklinde konuştu.

İSTANBUL’A DA MAHALL GELİYOR
İzmir’den sonra İstanbul’da da Mahall markalı yeni bir proje planladıklarını açıklayan Türker, “İstanbul Anadolu yakasında özellikle Kartal’da arazi arayışlarımız devam ediyor. En kısa zamanda Mahall markasını İstanbul’a da taşıcağız” diye sözlerini tamamladı.

Haber: Şengül KIRMIZITAŞ

"Mahall Bomonti İzmir Satışa Çıktı" haberine ait yorum yok

Yorum Yap