Maltepe Altınvadi Konakları projesinde satışlar başladı

BM Star Yapı tarafından İstanbul Maltepe'de hayata geçirilmeye hazırlanan Maltepe Altınvadi Konakları projesinde satışlar başladı.

11 Ağustos 2017
Maltepe Altınvadi Konakları projesinde satışlar başladı İstanbul Anadolu yakası Maltepe bölgesine yeni bir soluk getirmesi beklenen Maltepe Altınvadi Konakları projesi, bin 800 metrekare alan üzerinde yükseliyor. Projede 72 konut yer alırken 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 konut tipi seçenekleri bulunuyor.

MALTEPE ALTINVADİ KONAKLARI FİYAT LİSTESİ

7 katlı 2 blok tasarımına sahip Maltepe Altınvadi Konakları projesinin fiyatları 310 bin TL'den başlıyor. Projede 2+1 konutların fiyatı 450 bin TL'den başlarken 3+1 konutlarda ise fiyatlar 675 bin TL'den başlıyor.  Maltepe Altınvadi Konakları projesinde yer alan 4+1 konutlarda ise fiyatlar 790 bin TL'den başlıyor.

BM Star Yapı, projede yüzde 50 peşinatla konut sahibi olabilme imkanını sunarken peşin ödemelerin yanında banka kredisiyle de konut sahibi olunabiliyor.

''MALTEPE'NİN YENİ NEFESİ'' OLMAYA ADAY PROJE

2018 yılının Mayıs ayında konut teslimlerinin yapılması planlanan Maltepe Altınvadi Konakları projesi, ''Maltepe'nin Yeni Nefesi'' sloganıyla hayat buluyor. Şehir yaşantısı içerisinde lüks ve konforlu bir hayat yaşama fırsatı sunan proje, birçok okul ve hastane gibi kuruluşlara yakın konumda yer alıyor. Ayrıca Marmaray'a 20 dakika uzaklıkta konumlanan proje, metroya yürüme mesafesinde bulunuyor. Sabiha Gökçen Havalimanı'na 30 dakikalık uzaklıkta konumlanan Maltepe Altınvadi Konakları, merkezi konumunu ulaşım ağlarına yakınlığıyla destekliyor.

Şehir merkezinde lüks hayatın yanına konfor ögesini de ekleyen Maltepe Altınvadi Konakları birçok sosyal donatı barındırıyor. Güvenlik ve otopark imkanının yer aldığı projede spor alanı, çocuk oyun alanları, yürüyüş parkuru ve yeşil alan düzenlemesi yer alıyor.


HABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

GÜNDEM HABERLERİ


İstanbul Defterdarlığı Avrupa Yakası’ndan 7 arsa satacak

İstanbul Defterdarlığı Avrupa Yakası’ndan 7 arsa satacak

İstanbul Defterdarlığı Bağcılar, Silivri, Beylikdüzü ve Çatalca’da konumlanan 7 arsasını ihaleye sun

18 Kasım 2017


Gebze Ahu Evleri fiyatları 375 bin TL'den başlıyor

Gebze Ahu Evleri fiyatları 375 bin TL'den başlıyor

Kocaeli Gebze'de yükselen Gebze Ahu Evleri projesinde inşaat çalışmaları sürüyor.

18 Kasım 2017


Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.