Maltepe Sahilada Projesi 5 Nisan’da Görücüye Çıkıyor

İstanbul Maltepe'deki en yeni konut projeleri hakkında ve emlak sektöründeki son gelişmelere dair haberleri incelemek için tıklayınız.

10 Mart 2016
Maltepe Sahilada Projesi 5 Nisan’da Görücüye Çıkıyor

Dünya Göz Hastaneler Grubu’nun sahibi Kapıcıoğlu İnşaat tarafından hayata geçirilen Maltepe Sahilada projesi 5 Nisan’da görücüye çıkıyor…

Maltepe Sahilada projesi 5 Nisan’da görücüye çıkmaya hazırlanıyor. Dünya Göz Hastaneleri Grubu sahibi Kapıcıoğlu İnşaat tarafından Maltepe’de hayata geçirilen Maltepe Sahilada projesi 10 bin metrekare alan üzerinde yükseliyor.

Toplam 290 konuttan oluşan Kapıcığolu Maltepe Sahil Ada projesinde 78 ile 234 metrekare arasında değişen 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 konut seçenekleri yer alıyor.

Maltepe Sahilada fiyatları metrekare bazında 5 bin 500 TL’den başlıyor. Banka kredisi ile konut sahibi olunabilen projede konut teslimlerinin ise Ocak 2018’de yapılması planlanıyor.

Maltepe sahiline 300 metre mesafede konumlanan Maltepe Sahilada projesi, Bağdat Caddesi’ne 18 dakika, Bostancı iskelesine 11 dakika, Sabiha Gökçen Havalimanı’na 28 dakika uzaklıkta yer alıyor. Projeden yürüyerek Maltepe metrosuna 16 dakika, Süreyya Plajı tren istasyonuna 10 dakika, Maltepe sahil parkı ve rekreasyon alanına ise 12 dakikada ulaşılabiliyor.HABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

GÜNDEM HABERLERİ


İzmir Seferihisar Belediyesi 15.3 milyon TL’ye arsa satacak

İzmir Seferihisar Belediyesi 15.3 milyon TL’ye arsa satacak

İzmir Seferihisar’a bağlı Sığacık Mahallesi’ndeki arsa, 15.3 milyon TL’ye ihale yöntemiyle satışa çı

17 Ekim 2017


Skyland İstanbul ofislerini teslim ediyor

Skyland İstanbul ofislerini teslim ediyor

Eroğlu Gayrimenkul tarafından İstanbul Seyrantepe’de hayata geçirilen projesi Skyland İstanbul’da of

17 Ekim 2017


Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.