Maltepe'de Marmarada Evleri Projesi Başlıyor

Satıroğlu İnşaat Yapı Sanayi tarafından inşa edilen Marmarada Evleri projesi, Maltepe'de hayata geçiriliyor...

05 Temmuz 2017
Maltepe'de Marmarada Evleri Projesi Başlıyor Satıroğlu İnşaat Yapı Sanayi tarafından inşa edilen Marmarada Evleri projesi, Maltepe'de hayata geçiriliyor...

7 BLOKTA 246 KONUT
İstanbul Anadolu yakasında bulunan Maltepe'de yükselen proje, 11 bin 50 metrekare alan üzerinde konumlanıyor. 246 konuttan meydana gelen proje, 32 milyon Türk lirası yatırımla hayata geçiriliyor. Firmanın en yeni projesi olan Marmarada Evleri, Esenkent Mahallesi 2090 ada, 3 ve 4 nolu parsellerde yükseliyor. A, B, C, D, E ve F olmak üzere toplam 7 bloğun yer aldığı projenin inşaat alanı 40 bin metrekareyi buluyor.

2019'DA SONA ERİYOR
İnşaat sürecinde 100 kişinin istihdamının sağlaması planlanan proje, D-100 karayoluna 1.7 kilometre uzaklıkta konumlanıyor. Maltepe'ye ise 3.5 kilometre, Kadıköy'e 15 kilometre, Ataşehir'e 10 kilometre ve Kartal'a 4.4 kilometre uzaklıkta bulunan projenin 24 ayda tamamlanması ve 2019 senesinin Temmuz ayında sona ermesi bekleniyor.
Projede; peyzaj, sosyal tesis, yürüyüş ve çocuk oyun alanları, yüzme havuzu, fitness, sauna, piknik alanı, açık ve kapalı otopark, süs havuzları ve spor alanları bulunuyor.


HABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.