Mamik Life fiyatları belli oldu

Mamikler İnşaat tarafından Kocaeli'de hayata geçirilmeye hazırlanan Mamik Life projesinde daire satış fiyatları belli oldu.

02 Ağustos 2017
Mamik Life fiyatları belli oldu 9 bin metrekare alan üzerinde yükselen Mamik Life, Kocaeli'nin Beşiskele bölgesinde inşa ediliyor. Mamikler İnşaat imzası taşıyan projede 75 konut yer alıyor. 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 konut tiplerinin yer aldığı projede daire büyüklükleri 71 metrekare ile 290 metrekare arasında değişkenlik gösteriyor.

Özgün tasarımıyla dikkat çeken Mamik Life projesinde daire fiyatları 202 bin TL'den başlayarak 649 bin TL'ye kadar yükseliyor. Projede 2+1 daireler 353 bin TL'den başlayan fiyatlarla, 3+1 daireler 504 bin TL'den başlayan fiyatlarla, 4+1 daireler ise 570 bin TL'den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor. Ayrıca projede banka kredisi ile konut sahibi olmak da mümkün.

Teslim tarihi olarak Ağustos 2018'in hedeflendiği Mamik Life projesinde 1818 metrekare ticari alan da bulunuyor. Merkezi bir lokasyona sahip proje ana cadde üzerinde yer alıyor. Başiskele Yuvacık bölgesinde yükselen Mamik Life, bölgeye lüks ve modern bir hayat getirmeye hazırlanıyor.

Mamik Life Projesi

6,300 metrekarelik yeşil alan içeren Mamik Life projesi, doğal yaşamın getireceği huzur ortamını sunacak. Ayrıca projede birçok sosyal olanağa da yer verilmiş durumda. Yüzme havuzu, fitness merkezi, sauna gibi imkanlar sunan Mamik Life, sosyal imkanlarıyla da değerine değer katıyor. Tüm bu imkanların yanında güvenlik ve otopark olanağını barındıran proje, spor salonu ve peyzaj donatısına da sahip durumda.


HABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

GÜNDEM HABERLERİ


Hasanpaşa Gazhanesi Enerji Müze’sine dönüştürülecek

Hasanpaşa Gazhanesi Enerji Müze’sine dönüştürülecek

Yıllardır kullanılmayan Hasanpaşa Gazhanesi, Enerji Müzesi ve Kültür Merkezi olarak yenilenecek.

22 Ağustos 2017


Mim İnşaat ev sahibi olmak isteyenlere finansman fırsatı sunuyor

Mim İnşaat ev sahibi olmak isteyenlere finansman fırsatı sunuyor

Mim İnşaat, ev sahibi olmak isteyenlere 12 aydan kredi taksiti erteleme fırsatı sağlayacak.

22 Ağustos 2017


Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.

  • Dumankaya inşaat
  • Babacan Yapı
  • Eroğlu Gayrimenkul
  • Başarır inşaat
  • Ege Yapı
  • Mesa Mesken
  • Ağaoğlu inşaat