Manisa Prime Projesi 130 Milyon TL’lik Yatırımla Yükseliyor

Manisa Merkez'deki en yeni konut projeleri hakkında ve emlak sektöründeki son gelişmelere dair haberleri incelemek için tıklayınız.

09 Aralık 2015
Manisa Prime Projesi 130 Milyon TL’lik Yatırımla Yükseliyor

Manisa Büyükşehir Belediyesi atıl durumdaki arsada otel ve alışveriş merkezinden oluşan Manisa Prime projesini hayata geçirmeyi planlıyor...

Manisa Büyükşehir Belediyesi Saruhan otel önünde bulunan atıl durumdaki arsaya Manisa Prime projesini yapmayı planlıyor. Manisa Prime projesi 12 bin 429 metrekare arsa alanı üzerinde otel ve alışveriş merkezi olarak yükselecek.

120 milyon TL'lik yatırımla yaşama geçirilmesi planlanan Manisa Prime projesinde otel alanı 17 bin 130 metrekare inşaat alanına, AVM alanı ise 14 bin 125 metrekare inşaat alanına sahip. 5 yıldızlı otel 19 katlı olarak tasarlandı ve toplam 210 odadan meydana geliyor. Otelde 550 kişilik restoran, 450 kişilik balo salonu, 500 kişilik toplantı salonu, bin 500 metrekare üzerine kurulu spa güzellik merkezi ve kapalı yüzme havuzu bulunuyor. 13 katlı ofis bloğunda, 10 kat A Plus açık ofis ve içerisinde 600 metrekarelik bürolar yer alıyor.

İki yılda tamamlanması planlanan Manisa Prime projesinde AVM'de 14 bin metrekare kiralanabilir alan mevcut. Bunun 8 bin 830 metrekaresi bodrum kat, 4 bin 125 metrekaresi ise zemin katta bulunuyor. Projenin orta kısmı ise tamamen açık olacak.HABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

GÜNDEM HABERLERİ


Konut kredisi ipoteği olan ev satılabilir mi?

Konut kredisi ipoteği olan ev satılabilir mi?

Konut kredisi ile ev alacakların merak ettiği en önemli konulardan biri olan herhangi bir durumda kr

22 Eylül 2017


Gold N State Ankara’da 725 Bin TL’ye ofis sahibi yapıyor

Gold N State Ankara’da 725 Bin TL’ye ofis sahibi yapıyor

Ankara Çayyolu’nda kurulan Gold N State Ankara hemen teslim avantajı ve 725 bin TL’den başlayan fiya

22 Eylül 2017


Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.

  • Dumankaya inşaat
  • Babacan Yapı
  • Eroğlu Gayrimenkul
  • Başarır inşaat
  • Ege Yapı
  • Mesa Mesken
  • Ağaoğlu inşaat