Manisa Yunuskent Toki Kura Çekilişi Ne Zaman?

Manisa Yunusemre'deki en yeni konut projeleri hakkında ve emlak sektöründeki son gelişmelere dair haberleri incelemek için tıklayınız.

16 Mart 2016
Manisa Yunuskent Toki Kura Çekilişi Ne Zaman?

Manisa Yunuskent Evleri'nde inşaat çalışmaları başladı. Peki Manisa Yunuskent Toki kura çekilişi ne zaman? Sorunun cevabı haberimizde...

Toki tarafından Manisa Yunusemre'de hayata geçirilen Yunuskent projesinin ilk etapta planlanan bin 101 konutun inşaat çalışmalarına başlandı. 5 etap halinde inşa edilecek olan Yunuskent projesi toplam 5 bin 500 konuttan meydana geliyor. Projeyle beraber Manisa'daki konut sıkıntısının giderilmesi hedefleniyor.

Önümüzdeki günlerde resmi temel atma töreni yapılacak olan Manisa Yunuskent Toki kura çekilişinin 3 ay içerisinde gerçekleşmesi planlanıyor. Toki Manisa Yunuskent Konutları'nın 19 Kasım 2017 tarihinde hak sahiplerine teslim edilmesi öngörülüyor.

MANİSA YUNUSEMRE TOKİ KURA ÇEKİLİŞİ İÇİN TIKLAYINIZ

İhalesi yapılan bin 101 konutluk etapta daireler 1+1, 2+1 ve 3+1 tiplerinde dizayn edildi. Projede 885 adet 2+1 daire, 201 adet 3+1 daire ve 15 adet 1+1 daire yer alıyor. 108 adet 3+1 daire 115 metrekare, 93 adet 3+1 daire 113 metrekare, 650 adet 2+1 daire 98 metrekare, 235 adet 2+1 daire 92 metrekare, 15 adet 1+1 daire 72 metrekare büyüklükte tasarlandı.

Projede konutların yanı sıra 39 adet ticari alan ve 1 adet cami bulunuyor. Ayrıca projeden ulaşımın rahat karşılanması Menemen yolu bağlantısı ile Organize Sanayi ve Emlakdere-Gürle yoluna bağlantı çalışmaları ile yol yapımı sürüyor.

MANİSA YUNUSKENT 2. ETAP YAKINDA İHALEYE ÇIKIYOR

5 etaptan meydana gelen projenin ilk etabında inşaat çalışmaları başladı. Projenin ikinci etabında ise mimari proje ve plan çalışmaları devam ediyor. TOKİ Manisa Yunuskent 2. etap projesinin yakın zamanda ihaleye çıkması bekleniyor.HABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.

  • Dumankaya inşaat
  • Babacan Yapı
  • Eroğlu Gayrimenkul
  • Başarır inşaat
  • Ege Yapı
  • Mesa Mesken
  • Ağaoğlu inşaat