Manisalı Emeklilerden TOKİ Talebi!

27 Ağustos 2015
PAYLAŞ
Manisalı Emeklilerden TOKİ Talebi!

Manisalı emekliler TOKİ'den ev sahibi olabilmek için Manisa Valiliği'ne başvurdu.

Türkiye Emekliler Derneği Manisa Şube Başkanı Hasan Karaoğlu ve yönetim kurulu üyeleri, Manisa Valisi Erdoğan Bektaş’ı makamında ziyaret ederek Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) aracılığıyla ev sahibi olabilmeleri için destek istediler.

Türkiye Emekliler Derneği Manisa Şubesi Başkanı Hasan Karaoğlu ziyaret sırasında dernekleri hakkında Vali Bektaş’a bilgi verdi.

Karaoğlu, derneklerinin emeklilere sosyal yardımlarda bulunmak, sorunlarına çare bulmak amacıyla 25 Nisan 1994 tarihinde kurulduğunu, şu anda yaklaşık 9 bin 400 üyesi olduğunu belirterek “Sayın Valimize nezaket ziyaretinde bulunalım diye geldik. Emeklilere konut yapılması için TOKİ’den gerekli yetki ve yazışmaları yaptık. Genel merkez prensipte bu konuda anlaştı. Sayın valim sizin de bizlere bu konuda yardımcı olmanızı diliyoruz. Emeklilerimize başını sokabilecekleri bir ev yapabilirsek daha mutlu olacağız” şeklinde konuştu.

Vali Erdoğan Bektaş da ziyaretleri için başkan Hasan Karaoğlu ve yönetim kurulu üyelerine teşekkür ederek, talepleri konusunda yapabileceği bir şey olursa emeklilere yardım etmeye çalışacağını söyledi.

İHA


"Manisalı Emeklilerden TOKİ Talebi!" haberine ait yorum yok

Yorum Yap