Manzara 7/24 projesinde yaza özel ‘özgür seçim’ kampanyası başladı

Yeşil ve maviye doyacağınız proje Manzara 7/24 projesi kalan sınırlı sayıda dairesi için yaza özel ‘özgür seçim’ kampanyasını başlattı.

05 Ağustos 2017
Manzara 7/24 projesinde yaza özel ‘özgür seçim’ kampanyası başladı Öz-Bostan İnşaat tarafından Pendik’te hayata geçirilen Manzara 7/24 projesi sınırlı sayıdaki dairelerinde ‘özgür seçim’ kampanyasını başlattığını duyurdu. Ferah ve geniş daireleriyle ön olana çıkan proje, 110 metrekare büyüklüğünde 52 adet 2+1, 125, 135 ve 140 metrekare büyüklüklere sahip toplam 48 adet 3+1 ve 12 adet çatı dubleksi ve villa konforunda 4 adet bahçe dubleksinden oluşuyor.

DENİZ VE KORU MANZARASIYLA HUZUR DOLACAKSINIZ

Teslim tarihi 2018 sonu olarak belirlenen proje, yatırımcılarına 550 bin TL ile 1 milyon 400 bin TL arasına değişen fiyatlar sunuyor. Doğaya olan özlemi tek çatı altında gidermenizi amaçlayan proje, ev sahibi olmak isteyenleri Marmara Denizi, Adalar ve yemyeşil koru manzaralı bir yaşama davet ediyor.

PENDİK’TE AYRICALIKLI BİR YAŞAM FIRSATI

Proje alanının yüzde 70’ini yeşil alanlara ayıran Manzara 7/24, toplam 116 konutuyla herkesin beğenisine ve ihtiyacına uygun daireler yaratmayı hedefliyor. Her dairesinde deniz manzarası bulunan ev yeşil ve mavinin içinde huzur dolu bir hayata adım atmanızı sağlıyor. Manzarasının yanı sıra sunduğu sosyal donatılarla da Pendik’te ayrıcalıklı bir yaşam alanının temellerini atan proje, açık yüzme havuzu, fitnees salonu, çocuk oyun parkı, çocuk yüzme havuzu, kamelya, misafir otoparkı ve havuz başı kafeteryasına sahip.

Üç ayrı bloktan oluşan Proje etrafındaki marina, alışveriş merkezi, sosyal tesisler, üniversiteler ve özel hastanelerle de ihtiyacınız olacak tüm noktalara yakın bir noktada konumlanıyor. Manzara 7/24, Marmara Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nin karşısında, Sabiha Gökçen Havalimanı’nın da sadece 2,5 kilometre, yeni metro istasyonuna 250 metre, D-100 karayoluna ise 500 metre mesafede bulunuyor.


HABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

GÜNDEM HABERLERİ


İstanbul Defterdarlığı Avrupa Yakası’ndan 7 arsa satacak

İstanbul Defterdarlığı Avrupa Yakası’ndan 7 arsa satacak

İstanbul Defterdarlığı Bağcılar, Silivri, Beylikdüzü ve Çatalca’da konumlanan 7 arsasını ihaleye sun

18 Kasım 2017


Gebze Ahu Evleri fiyatları 375 bin TL'den başlıyor

Gebze Ahu Evleri fiyatları 375 bin TL'den başlıyor

Kocaeli Gebze'de yükselen Gebze Ahu Evleri projesinde inşaat çalışmaları sürüyor.

18 Kasım 2017


Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.