Mardin Merkez Nur Mahallesi Toki Başvuruları Başladı

Mardin Merkez'deki en yeni konut projeleri hakkında ve emlak sektöründeki son gelişmelere dair haberleri incelemek için tıklayınız.

01 Mart 2016
Mardin Merkez Nur Mahallesi Toki Başvuruları Başladı

Mardin Merkez Nur Mahallesi Toki başvuruları bugün itibariyle başladı. 127 konut için başvurular 31 Mart 2016’da sona erecek…

Mardin Merkez Nur Mahallesi Toki başvuru süreci başladı. Alt gelir grubuna yönelik geliştirilen projede başvurular 31 Mart’ta kadar devam edecek.

127 konuttan oluşan Mardin Merkez Nur Mahallesi Toki Evleri projesinde 74,40 metrekare 2+1 daireler 85 bin 46 TL’den başlıyor.

Mardin Merkez Nur Mahallesi Toki Evleri Fiyat listesi için tıklayınız

Ayda 325,19 TL taksitle konut sahibi olunabilen projede 240 aya kadar taksit yapılıyor.

Yüzde 12 peşinatla konut sahibi olunabilen Mardin Merkez Nur Mahallesi Toki Evleri başvuruları Halk Bankası’nın tüm şubelerinde yapılabiliyor.

Ödeme planı hakkında detaylı bilgi için tıklayınız

MARDİN MERKEZ NUR MAHALLESİ TOKİ EVLERİ BAŞVURU ŞARTLARI
1. T.C. vatandaşı olması,
2. Mardin il sınırları içerisinde 1 (bir) yıldan az olmamak koşulu ile ikamet ediyor olması veya il nüfusuna kayıtlı olması, • Şehit Aileleri, Terör, Harp ve Vazife Malulleri ile Dul ve Yetimleri kategorisinde başvuracakların en az 3 (üç) yıldır ikamet ediyor olması veya il nüfusuna kayıtlı olması gerekmektedir.
3. Toplu Konut İdaresinden konut satın almamış olması, başvuru sahibinin kendisi, eşi ve velayeti altındaki çocukları üzerine tapuda kayıtlı bağımsız bir gayrimenkulün bulunmaması ve Toplu Konut İdaresinden konut kredisi kullanmamış olması, • Şehit Aileleri, Harp ve Vazife Malulleri ile Dul ve Yetimleri kategorisi hariç
4. Başvuru tarihi itibariyle 25 yaşını doldurmuş olması gerekmekte olup, ancak, Eşi vefat etmiş olan çocuklu dul bayanlarda yaş şartı aranmamaktadır.
5. Aylık hane halkı gelirinin, en fazla net 3.200-₺ olması, (Başvuru sahibinin, eşinin ve velayeti altındaki çocuklarının gıda, yol, vs. her türlü aldıkları yardımlar dahil olmak üzere toplam hane halkı aylık net gelirinin en fazla 3.200-₺ olması gerekmektedir.)
6. Bir hane halkı adına, yani kişinin kendisi, eşi ve velayeti altındaki çocukları adına yalnızca bir adet başvuru yapılabilecektir. İdare gerek görmesi halinde satışa sunulan konutlardan bir kısmını veya tamamını satıştan çekmeye yetkilidir.

HABER: Şengül KIRMIZITAŞHABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

GÜNDEM HABERLERİ


TOKİ Safranbolu’daki 162 konutu kura ile satacak

TOKİ Safranbolu’daki 162 konutu kura ile satacak

TOKİ’nin Karabük Safranbolu Kirkille Mahallesi’ndeki konutlarının yeni sahipleri 8 Ağustos’ta çekile

21 Temmuz 2017


TOKİ 18 ilde 139 arsa satacak

TOKİ 18 ilde 139 arsa satacak

TOKİ, 18 ilde toplam 139 arsayı açık artırma yöntemiyle satışa sundu. Arsalar için müzayede ise 3 Ağ

21 Temmuz 2017


Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.

  • Dumankaya inşaat
  • Babacan Yapı
  • Eroğlu Gayrimenkul
  • Başarır inşaat
  • Ege Yapı
  • Mesa Mesken
  • Ağaoğlu inşaat