Marina Towers’da yaşam başlıyor

Türkiye’nin önde gelen konut üreticilerinden biri olan Sinpaş tarafından Çankaya Oran’da hayata geçirilen Marina Ankara’nın, Marina Towers etabında yaşam bu ay başlıyor.

16 July 2018
Marina Towers’da yaşam başlıyor  Toplam 2 bin 590 konuttan oluşan projede 1+1, 1,5+1, 2+1, 3+1, 3,5+1 ve 4,5+1 daire seçenekleri bulunuyor.

Türkiye’nin en köklü konut üreticilerinden biri olan Sinpaş, bir ilke daha imza atıyor. Türkiye’nin en büyük karma yaşam projelerinden biri olan Marine Ankara projesinin büyük bölümünü tamamlayan firma, yılların verdiği tecrübe ve birikimini bir kez daha konut yatırımcılarının beğenisine sunuyor.

Teslimleri bu ay içerisinde yapılan proje, yatırımcılarına ‘kazanırken kazandırma’ imkanı vadediyor. Şehrin en popüler lokasyonlarından birinde yükselen Marina Towers, sahip olduğu imkan, avantaj ve fırsatlarla konut almak isteyenleri cezbediyor.

PROJE 30 YIL SONRA BİLE DEĞERİNİ KORUYACAK

Konuyla ilgili yaptığı açıklamada Marina Towers’in tamamlanarak, yaşama başlamasından oldukça büyük bir memnuniyet duyduğunu belirten Sinpaş Yönetim Kurulu Üyesi Mahmut Sefa Çelik, Ankara’nın ilk ve tek marinasının yer aldığı bu projenin, yakın bir zamanda başkentin simgelerinden biri haline geleceğini ve insanların bir araya geldiği popüler bir mekan halini alacağını ifade etti. Sinpaş’ın yarım asırlık bir tecrübeyle inşa ettiği Marina Towers’in diğer tüm projelerde olduğu gibi 30 sene sonra bile değerli olacağını belirten Çelik, her zaman her koşulda hayata geçirdikleri projelerde, daima müşteri memnuniyetine önem verdiklerini vurguladı.

PROJE ÇOK SAYIDA İMKAN VE AVANTAJ SUNUYOR

Sahip olduğu eşsiz donatılarla dikkat çeken Marina Ankara projesi, yatırımcılarına çok sayıda imkan ve avantaj sunuyor. Başkent Ankara’nın çehresini değiştiren proje, tamamlandığında Çankaya Oran’a yepyeni bir konsept kazandıracak. Türkiye’nin en büyük ve en iddialı karma projelerinden biri olan Marina Ankara’dan ev sahibi olanlar, iskelelerden küçük yelkenlilerle açılabilecek, kanolarla kürek çekip, göl kıyısında oturup dinlenebilecekler.

Projede tüm bunların yanı sıra, şelaleler, kumsallar, tropik bir ada, deniz feneri, çocukların vakit geçirebileceği çok sayıda alan, sis koyu ve su üzerinden yürümeye imkan veren ahşap köprüler, Marina Ankara’nın sahip olduğu sosyal donatılardan yalnızca bazıları.

PROJEDE HER İHTİYACA UYGUN KONUT SEÇENEKLERİ YER ALIYOR

125 bin metrekarelik büyük bir alan üzerinde hayata geçirilen projede toplam 2 bin 590 konut yer alıyor. Projede her ihtiyaca uygun oldukça çeşitli sayıda daire tipleri bulunuyor. Hemen teslim seçeneğinin yanı sıra sonraki dönemlerde de teslim imkanı sağlayan projede 1+1 den 4+1’e kadar oldukça fazla sayıda seçenek yer alıyor.

Sinpaş’ın her konudaki ihtiyaçları karşılayabilecek nitelikte inşa ettiği projede 1+1 dairelere alternatif olarak 1,5+1 daire seçeneği de bulunuyor. Bu konutlar, uygun fiyatlarla daha fazla alana ihtiyaç duyan kişilerin beklentilerine karşılıyor.

MARİNA ANKARA, ANKARALILARI PEK ÇOK DONATIYLA İLK DEFA KARŞILAŞTIRACAK

Tüm etapları tamamlanınca, Ankaralılara mükemmel bir yaşam standardı sunacak olan Ankara Marina projesi, pek çok donatıyı da ilk defa hizmete sunacak. Projede, ABD Büyük Kanyon, Kanada Toronto, İskoçya Edinburgh veya İsviçre Alpleri gibi dünya turizm merkezlerinde bulunan Snowland, ExtremeLand, SkyWalk gibi donatılar yer alacak.

Ankara’nın oksijen deposu Eymir Gölü’nün hemen yanında hayat bulan Marina Ankara, sakinlerini doğayla buluşturacak. Kartpostalları aratmayan güzelliğiyle herkesi kendine hayran bırakacak. Projeden ev sahibi olanlar, Eymir Gölü’nün eşsiz güzelliğiyle huzur bulurken, yelken, kayık, teleferik ve bisiklet gibi araçlarla muhteşem bir gezintiye çıkabilecekler.

Marina Ankara Proje Künyesi:
Firma: Sinpaş
Konum: Çankaya - Oran / Ankara
Toplam Arazi: 125 bin m²
Toplam Konut: 2.590
Metrekare Aralığı: 69 - 450 m²
Teslim Tarihi: Temmuz 2018
Konut Tipleri: 1+1 / 1,5+1 / 2+1 / 3+1 / 3,5+1 / 4,5+1
Telefon : 444 1974


 


HABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

GÜNDEM HABERLERİ


İngiltere'de konut fiyatları sert düşüş yaşadı

İngiltere'de konut fiyatları sert düşüş yaşadı

Koronavirüs etkileri İngiltere gayrimenkul pazarında da olumsuz bir şekilde görüldü.

02 June 2020


İki banka daha kredi destek paketine katıldı

İki banka daha kredi destek paketine katıldı

Yüzde 0.64 faizli konut kredilerine başvurular başlarken katılım bankalarından da kampanyaya destek

02 June 2020


Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.

İstanbul, Beylikdüzü

Keleşoğlu Holding

395.000 - 792.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

İstanbul, Sancaktepe

Sur Yapı

385.000 - 837.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

Ankara, Etimesgut

Söğüt İnşaat

283.000 - 634.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

İstanbul, Sancaktepe

Halk GYO

490.000 - 888.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

İstanbul, Beylikdüzü

Mutlu inşaat

200.000 - 734.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

Konya, Meram

Torkam inşaat

315.000 - 1.000.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

İstanbul, Beylikdüzü

Gül Proje

253.470 - 903.119 TL

Detaylı bilgi istiyorum

İstanbul, Başakşehir

İntaya

595.000 - 998.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum