Marka Rezidans’ta Teslimler 2017’de

Bursa Nilüfer'deki en yeni konut projeleri hakkında ve emlak sektöründeki son gelişmelere dair haberleri incelemek için tıklayınız.

10 Şubat 2016
Marka Rezidans’ta Teslimler 2017’de

Bursa'da Sur Yapı imzasıyla yaşama geçirilen Marka Rezidans ve Alışveriş Merkezi'nde teslimlerin 2017 yılında yapılması planlanıyor...

Sur Yapı tarafından hayata geçirilen Marka Rezidans ve AVM projesi Bursa Nilüfer'de yer alıyor. 220 bin metrekare inşaat alanına sahip olan Marka Rezidans projesi yaklaşık 1,3 milyar TL yatırım bedeliyle yaşama geçiriliyor.

22 ve 27 katlı iki kule, 14 katlı home ofis bloğu ve 5 katlı alışveriş merkezinden oluşan Marka Rezidans projesi 316 adet rezidans daire ve 220 adet mağazadan meydana geliyor. Projenin yaklaşık 3 bin kişiye istihdam sağlaması bekleniyor.

Kale Caddesi ve Mihraplı Caddesi’nin bağlantı noktası Sur Yapı Marka Rezidans ve AVM projesi balkonlu 1+1, 2+1, 3+1, 3,5+1, 4+1, dubleks ve loft daire tiplerinde dizayn edildi. Alanları 134 metrekare ile 289 metrekare arasında değişen daireler Uludağ manzarasına sahip.

Teslimlerin 2017 yılında yapılması planlanan Marka Rezidans projesi İzmir Otobanına, Timsah Arena’ya ve Hüdavendigar Kent Parkı’na yakın mesafede konumlanıyor.

Marka Rezidans sosyal olanakları;

- Açık yüzme havuzu
- Güneşlenme terasları
- Çocuk oyun alanları
- Kapalı yüzme havuzu
- Çocuk yüzme havuzu
- Fitness center
- Sauna
- Hamam
- Buhar odası
- Kafeler
- Restoranlar
- Alışveriş merkezi
- Kapalı otopark
- GüvenlikHABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.