Mayra TEM Expres Residence’tan 580 bin TL’ye ev sahibi olma fırsatı

Mayra Yapı’nın hayata geçirdiği TEM Expres Residence 116 projesi, 580 bin TL’den başlayan fiyatlarla yeni sahiplerini bekliyor.

02 Ağustos 2017
Mayra TEM Expres Residence’tan 580 bin TL’ye ev sahibi olma fırsatı Mayra Yapı imzasıyla hayata geçirilen TEM Expres Residence projesindeki 2+1 daireler 580 bin TL’den, 3+1 daireler ise 630 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuldu.  Toplam 116 daireden meydana gelen proje, 15 ve 16 katlı 2 bloktan oluşuyor. Peşin ödemelerde alıcılarına kolaylık sağlayan proje, yüzde 25 peşin ödemelerde ise kalan kısmı firma bünyesinde 36 ay boyunca taksitlendiriyor.

Proje, geniş alanlardan oluşan 2+1 ve 3+1 daire tipleriyle dikkat çekiyor. Yatırımcılarına ferah bir yaşam alanına sunan projedeki konutların büyüklükleri ise 2+1 dairelerde 112 metrekare, 3+1 dairelerde ise 126 metrekare olarak tasarlanıyor.

‘SEMTİN EN YEŞİL PROJESİ’

‘Semtin en yeşil projesi’ sloganıyla basına sunulan Mayra TEM Expres Residence 116, proje alanının yüzde 84'ünü yeşil alanlara ayırıyor. Toplam 5 bin 817 metrekare arsa alanı üzerinde inşa edilecek projenin anahtar teslimlerinin Ağustos 2019’da gerçekleşmesi hedefleniyor.

Sosyal donatılarıyla da yatırımcıların dikkatini çeken proje, içinde barındırdığı özelliklerle de ön plana çıkıyor. Projenin sosyal donatıları arasında ise güvenlik, kapalı devre kamera sistemi, kış lastik deposu, havuz başı sosyal alan, mescit, ziynet kasası, jeneratör, yangın, hırsızlık ve gaz alarmı bulunuyor.

Avantajlı bir lokasyonda yer alan Mayra TEM Expres Residence 116 projesi, metroya 100 metre,  metrobüse 3,5 kilometre,  Atatürk Havalimanı'na 3,5 kilometre, TEM, E-5 ve 3. Havalimanı bağlantı yoluna 3 kilometre mesafede konumlanıyor.


HABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

GÜNDEM HABERLERİ


İnşaat sektörü KDV indirimi sürecinin uzatılmasını istedi

İnşaat sektörü KDV indirimi sürecinin uzatılmasını istedi

Eylül ayında sona erecek KDV indiriminin sürmesi için sektör temsilcileri ortak görüş bildirdi. Mar

18 Ağustos 2017


Emlak Vergisi Kanunu Genel Tebliği düzenlemesi yürürlüğe girdi

Emlak Vergisi Kanunu Genel Tebliği düzenlemesi yürürlüğe girdi

Bakanlar Kurulu Kararı ile Emlak Vergisine Matrah Olacak Vergi Değerlerinin Takdirine İlişkin Tüzük

18 Ağustos 2017


Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.

  • Dumankaya inşaat
  • Babacan Yapı
  • Eroğlu Gayrimenkul
  • Başarır inşaat
  • Ege Yapı
  • Mesa Mesken
  • Ağaoğlu inşaat