Mehmet Ceylan: Çevre konusu hayati derecede önemli

Çevre ve Şehircilik Bakan Yardımcısı Mehmet Ceylan, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Karabük İl Müdürlüğü etkinliğinde konuştu.

12 Ekim 2017
Mehmet Ceylan: Çevre konusu hayati derecede önemli Çevre ve Şehircilik Bakan Yardımcısı Mehmet Ceylan, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Karabük İl Müdürlüğü'nde gerçekleşen basın toplantısında, bakanlığın çalışma alanları hakkında konuşarak, 33 bin personelle faaliyetlerini icra ettiklerini, imar, çevre ve kentsel dönüşüm gibi alanlarda çalışmalar yaptıklarını dile getirdi.

Karabük'te son günlerde hava ve çevre kirliliğiyle ilgili bir gündemin oluştuğunu belirten Ceylan, Karabük Demir ve Çelik Fabrikaları (KARDEMİR) ile Marmara Geri Kazanım'ın (MARZİNC) çevre kirliliği oluşturduğu iddiaları üzerine var olan denetimlerin yanında bir ekip oluşturduklarını ve çalışmalara başladıklarını aktardı.

KARDEMİR ve MARZİNC yönetimlerinin, hava kirliliğini önleyecek yatırımları bir an önce yapacaklarına inandıklarını ve bu konuda destek olabileceklerine değinen Ceylan, aksi takdirde faaliyet durdurma dâhil her türlü yaptırımı kanunlar çerçevesinde yerine getireceklerini ifade etti.HABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

GÜNDEM HABERLERİ


Hilltown AVM Küçükyalı 27 Ekim’de ziyaretçilere açılacak

Hilltown AVM Küçükyalı 27 Ekim’de ziyaretçilere açılacak

Küçükyalı’da hayata geçirilen Hilltown AVM projesi 27 Ekim Cuma günü kapılarını açacak.

17 Ekim 2017


RE/MAX Türkiye ücretsiz kariyer semineri düzenleyecek

RE/MAX Türkiye ücretsiz kariyer semineri düzenleyecek

Girişimciliğe teşvik edici çalışmalar yürüten RE/MAX Türkiye, gayrimenkul sektöründe çalışan ya da ç

17 Ekim 2017


Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.