Mekke Hacer Tower’a Türkiye’den Rekor Talep

19 Haziran 2014
PAYLAŞ
Mekke Hacer Tower’a Türkiye’den Rekor Talep

Mekke'nin en büyük rezidans kulelerinden biri olan Hacer Tower'a Türkiye'den rekor talep geldi.

Ortadoğu ve Türkiye gayrimenkul sektöründe sunan Mresco, Mekke’nin en büyük rezidans kulelerinden Hacer Tower’ın uzun dönem kiralaması fikri Türkiye’den yoğun ilgi gördü. Uzun dönem kiralama sistemiyle sunulanan Hacer Tower’a bir haftada 500′ün üzerinde başvuru yapıldı.

Merkezi Kuveyt’te bulunan Murabahat Real Estate Solutions, Ortadoğu’da ve Türkiye’de gerçekleştirdiği başarılı çalışmalarına bir yenisini daha ekledi.

Kutsal toprakların en büyük otel projelerinden Hacer Tower’ın kiralamasını yürüten Mresco, bir hafta içinde 500’ün üzerinde talep topladı.

''TÜRKİYE’DE DE BÜYÜK PROJELERE İMZA ATACAĞIZ''

Ortaoğu’daki başarılarını Türkiye’ye de devam ettireceklerini belirten Mresco Türkiye Genel Müdürü Oya Zingal Dural; “Mresco olarak Kuveyt, Suudi Arabistan, Birleşik Arap Emirlikleri ve Mısır gibi birçok ülkede gayrimenkul çözümleri üreten bir firma olarak faaliyet gösteriyoruz. Ortadoğu’da bugüne dek bir çok başarılı proje gerçekleştirdik. Uluslararası alanda önemli yatırımlar gerçekleştirdik.

BİR HAFTADA 500'Ü AŞKIN TALEP

Şirket bünyemizde bulunan gayrimenkullerimizle bulunduğumuz pazarda öncü bir oyuncu olarak konumlanıyoruz. Yatırımlarımızın önemli bir kısmını da Türkiye’ye yönlendirme kararı aldık. İlk etapta şirketimiz bünyesinde bulunan Hacer Tower’ın süitlerini uzun dönem kiralamaya sunduk ve beklediğimizin üzerinde bir taleple karşılaştık. Bir hafta içinde 500’ü aşkın kişi talepte bulundu. Gelen talepten memnunuz. Hacer Tower’ın çalışmalarını sürdürürken Türkiye’de de büyük yatırımlar gerçekleştiriyoruz. İstanbul merkezli konumlandırdığımız yatırımlarımızı önümüzdeki dönemde tüm detaylarıyla paylaşacağız.” dedi.


"Mekke Hacer Tower’a Türkiye’den Rekor Talep" haberine ait yorum yok

Yorum Yap