Mercan Vesen Yalıları Tuzla'da Yükseliyor!

Vesen Yapı, Tuzla’da hayata geçirdiği Mercan Tuzla Vesen Yalıları’nda lüks detayları ve denizden ulaşım ayrıcalığıyla yeni bir yaşam kültürü inşa ediyor. Tuzla, Mercan’da yer alan proje İstanbul’un en seçkin konut projeleri arasında öne çıkıyor.

08 June 2022
Mercan Vesen Yalıları Tuzla'da Yükseliyor! T.C. Çevre Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı kuruluşu İller Bankası güvencesi ve Vesen Yapı’nın yatırımlarıyla hayata geçirilen Mercan Tuzla Vesen Yalıları, 40 bin 795 metrekare alan üzerinde 158 yalı dairesinden oluşuyor.

İSTANBUL’UN DENİZE SIFIR İLK VE TEK PROJESİ

İstanbul’da denize sıfır konumu ile yeni nesil, ayrıcalıklı bir yalı yaşamı sunan Mercan Tuzla Vesen Yalıları’nda dairelerin fiyatı 1 milyon 259 bin dolardan başlıyor. Geniş kullanım alanlarına sahip ve yüksek tavanlı daireleri, ferah balkonları, dairelere özel teras ve bahçe alanları, geniş yeşil alanları, zengin sosyal tesisleri, akıllı ev sistemleri gibi detaylara sahip projede, 3,5+1’den 5,5+1’e kadar farklı tiplerde yalı daireleri yer alıyor. Yatay düzlemde tasarlanan projedeki bloklar zemin + 3 kattan oluşuyor ve daireler deniz ve peyzaj manzarasına hakim konumlandırılıyor.

İBRAHİM YILDIZ; “İSTANBUL’UN YENİ YALI DAİRELERİNİ HAYATA GEÇİRİYORUZ”Vesen Yapı Genel Müdürü İbrahim Yıldız; “Mercan Tuzla Vesen Yalıları ile markalı konut sektöründe seçkin ve mimarisiyle sembol niteliğinde bir projeye imza atıyoruz. İnsan ve çevre odaklı bir anlayışla tasarladığımız projemiz bir tarafında sahil şeridiyle, diğer tarafında ise yeşil alanlarıyla yatay bir düzlemde bütünleşiyor. Vesen Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Muhittin Palazoğlu ve inşaat grubumuzun titiz çalışmalarıyla geliştirdiğimiz Mercan Tuzla Vesen Yalıları ile İstanbul’un yeni yalı dairelerini hayata geçiriyoruz. Bölgenin siluetine modern bir çizgi katarken, Tuzla’nın doğal karakterine de uyum sağlıyoruz. Dairelerin deniz ve peyzaj manzarasına hakim olduğu proje denizden ulaşım ayrıcalığıyla benzersiz bir niteliğe ulaşıyor. Böylesine kıymetli bir noktada tasarladığımız projenin mimarisi ve donatılarıyla da markalı konut alanında sembol olarak konumlanmasını hedefledik. Her bir donatısıyla sakinlerine ayrıcalıklı bir yaşam sunan projeye bugünün beklentilerinden öte yarının ihtiyaçlarını karşılayacak teknolojik donatıları dahil ettik.” dedi.

AKILLI EV SİSTEMİYLE DONATILIYOR

Mercan Tuzla Vesen Yalıları’nda yer alan aydınlatma, perde / panjur, iklimlendirme, ses ve görüntü otomasyonunun yanı sıra akıllı ev uygulamasına entegre kamera ve alarm sistemi güvenlik, lüks ve konforu bir arada sunuyor.

DENİZDEN ULAŞIM AYRICALIĞI

Mercan Tuzla Vesen Yalıları hemen önünde alan ve denizden ulaşım ayrıcalığıyla benzersiz bir yaşam kültürü sunuyor.

Marmaray ve E5 Karayolu’na 5 dakika, TEM Otoyolu ve Sabiha Gökçen Havalimanı’na 10 dakika uzaklıkta olan Mercan Tuzla Vesen Yalıları, bölgedeki alışveriş merkezlerine5 kilometre, hastanelere ve üniversitelere ise 10 kilometre mesafede yer almakta.
HABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

GÜNDEM HABERLERİ


Ticari gayrimenkullerde bahar dönemi!

Ticari gayrimenkullerde bahar dönemi!

Enflasyon ve faizlerin düşmesini bekleyen piyasalarda, yatırımcıların rotası ofis ve dükkan yatırımı

30 April 2024


Projenin ilk etabı V Yeşilada Göl hızla yükseliyor

Projenin ilk etabı V Yeşilada Göl hızla yükseliyor

İsra Holding tarafından hayata geçirilmekte olan ve İstanbul’un deprem izolatörleriyle donatılmış en

30 April 2024


Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.

İstanbul, Beylikdüzü

Keleşoğlu Holding

395.000 - 792.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

İstanbul, Sancaktepe

Sur Yapı

385.000 - 837.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

Ankara, Etimesgut

Söğüt İnşaat

283.000 - 634.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

İstanbul, Sancaktepe

Halk GYO

490.000 - 888.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

İstanbul, Beylikdüzü

Mutlu inşaat

200.000 - 734.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

Konya, Meram

Torkam inşaat

315.000 - 1.000.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

İstanbul, Beylikdüzü

Gül Proje

253.470 - 903.119 TL

Detaylı bilgi istiyorum

İstanbul, Başakşehir

İntaya

595.000 - 998.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum