Merkez Ankara projesi lansman avantajlarıyla satışta

Merkez Ankara projesinin lansman toplantısı yapıldı. Projede satışlar da başladı.

13 November 2019
Merkez Ankara projesi lansman avantajlarıyla satışta Emlak Konut GYO güvencesiyle Pasifik İnşaat tarafından hayata geçirilen Merkez Ankara projesinde lansman dönemi avantajlarının sunulduğu satış süreci başladı. Karma konsept yapısının hakim olacağı projede konut alanlarının yanı sıra ofis, alışveriş merkezi ve otel birimleri de bulunacak. Öte yandan proje, bin 700 dönüm büyüklüğe sahip AKM Millet Bahçesi'ne komşu noktada bulunuyor.

Projenin bugün düzenlenen lansman toplantısına Pasifik Genel Müdürü Fatih Nusret Dur, Pasifik Yönetim Kurulu Başkanı Fatih Erdoğan, Emlak Konut GYO A.Ş. Genel Müdürü Hakan Gedikli, Emlak Konut GYO A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Ertan Keleş de katılım gösterdi.

4 MİLYAR TL GELİR BEKLENİYOR

Toplantıda bir konuşma yapan Emlak Konut Genel Müdürü Hakan Gedikli, 2020 yılının gayrimenkul sektörü açısından daha iyi olacağını belirterek Merkez Ankara projesinin her açıdan beklentileri karşılayacağını ifade etti. Gedikli, "Merkez Ankara'nın sahip olduğu karma proje yapısıyla bölgeye canlılık getireceğine, yatırımcılarına kazandıracağına, sakinlerine yüksek standartlı bir yaşam imkânı sunacağına ve Ankara’da örnek gösterilecek bir proje olacağına inanıyorum. Merkez Ankara projesinden toplam 4 milyar 195 milyon TL satış geliri beklemekteyiz. Tabii ki dileğimiz, projenin yapımı sürecinde öngörülen rakamların üstünde bir sonuç elde edilmesidir" şeklinde konuştu.

"ANKARA'YA YENİ BİR VİZYON KAZANDIRMAYI HEDEFLİYORUZ"

Merkez Ankara projesinin tüm dünyadaki şehirlerde özdeşleşmiş marka binaların mimarı olarak bilinen Kohn Pederson Fox (KPF) tarafından Londra’da tasarlandığını belirten Pasifik Yönetim Kurulu Başkanı Fatih Erdoğan, projedeki AVM alanının ise dünyanın en çok tanınan alışveriş merkezlerine imza atan DDG tarafından tasarlandığını aktardı.

Projelerinin köprü aracılığıyla AKM Millet Bahçesi’ne bağlanacağını açıklayan Fatih Erdoğan, "Dünyanın iyi planlanmış, gelişmiş kentlerinde şehir merkezleri büyük projelerle şekilleniyor. Merkez Ankara’yla Başkent’in merkezini eski cazibesine kavuşturma projelerine katkı sağlamayı hedefliyoruz. Next Level projelerinde olduğu gibi bu projeyle de Ankara’ya mimari ve gayrimenkul alanında yeni bir vizyon kazandırmayı amaçlıyoruz. Bu nedenle 2016’dan bugüne projeyi sürekli geliştirdik, olgunlaştırdık. Bölgeye, başkentimize ve ülkemize yakışır bir proje ortaya çıkardık. Merkez Ankara ofis, konut, alışveriş merkezi ve otel fonksiyonlarından oluşan ve tüm ihtiyaçların çözüldüğü bir şehir projesidir" ifadelerini kullandı.

İLK TESLİMLER 2021'DE

Çalışmaların başladığı Merkez Ankara projesinde ilk etap teslimlerinin 2021 yılı sonunda yapılması hedefleniyor. Projede 10 blokta bin 425 konut bulunacak. Projedeki konutlar 2+1'den 6+1 daire tipi şekline kadar farklı seçenekler barındıracak. Öte yandan projenin yaşam alanında fitness merkezi, kapalı yüzme havuzu, SPA merkezi, çocuk oyun alanları, hobi bahçeleri gibi çok sayıda sosyal donatı yer alacak.

KONUT FİYATLARI 500 BİN TL'DEN BAŞLIYOR

Merkez Ankara projesinde lansman dönemiyle satışlar da başladı. Projede metrekare birim fiyatları 5 bin 500 TL olarak belirlenirken konut fiyatları 500 bin TL'den başlayarak konut tipine göre değişiyor. Öte yandan yatırımcılara yüzde 20 peşinat verilmesi durumunda kalan tutar için yüzde 0.99 faiz oranlı konut kredisi kullanma imkanı sağlanıyor.HABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.

İstanbul, Beylikdüzü

Keleşoğlu Holding

395.000 - 792.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

İstanbul, Sancaktepe

Sur Yapı

385.000 - 837.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

Ankara, Etimesgut

Söğüt İnşaat

283.000 - 634.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

İstanbul, Sancaktepe

Halk GYO

490.000 - 888.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

İstanbul, Beylikdüzü

Mutlu inşaat

200.000 - 734.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

Konya, Meram

Torkam inşaat

315.000 - 1.000.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

İstanbul, Beylikdüzü

Gül Proje

253.470 - 903.119 TL

Detaylı bilgi istiyorum

İstanbul, Başakşehir

İntaya

595.000 - 998.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum