Merkez Zekeriyaköy Projesinde Çifte Bayram!

01 Temmuz 2015
PAYLAŞ
Merkez Zekeriyaköy Projesinde Çifte Bayram!

İstanbul Sarıyer'de Ortadoğu Grup'un hayata geçirdiği Merkez Zekeriyaköy projesinden ev alanlar çifte bayram yaşayacak.

İlk grup teslimlerin gerçekleştiği Merkez Zekeriyaköy projesinde daire fiyatları 763 bin liradan başlangıç gösteriyor. Merkez Zekeriyaköy'den ev sahibi olanlar Ramazan bayramını denize 5 dakika mesafede olan evlerinde geçirecekler.

Ortadoğu Grup tarafından Zekeriyaköy’de inşa edilen Merkez Zekeriyaköy’den ev sahibi olanlar bu yıl hem teslim heyecanı hem de bayram sevincini birlikte birlikte yaşıyor. Merkez Zekeriyaköy’de ilk grup ev teslimlerinin yapıldığını ve yaşamın başladığını söyleyen Ortadoğu Grup İcra Kurulu Başkanı Mehmet Gür, “Mutlu sona çok az bir süre kaldı, ikinci grup teslimlerimizi de yaz sonu yapmayı planlıyoruz. Projemizden ev alanlar bu günlerde hem bayramın hem de keyifli bir hayata adım atmanın mutluluğunu yaşıyor” dedi.

Merkez Zekeriyaköy PROJE DETAYLARI

İstanbul Sarıyer bölgesinde Ortadoğu Grup tarafından 25 bin 360 metrekarelik arsada 106 konuttan meydana gelen Merkez Zekeriyaköy projesinde büyüklükleri 140 ile 284 metrekare arasında değişen 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon daireler ve 5 oda 1 salon villalar bulunuyor.

- Merkez Zekeriyaköy projesi 106 konuttan meydana geliyor.

- 2+1 çatı dubleksleri, 3+1 bahçe dubleksleri ve 5+1 tripleks ikiz villalardan oluşan Merkez Zekeriyaköy projesi Göçmen's Ranch Binicilik Tesisleri'nin hemen yanında inşa edildi.

- Ortadoğu Grup, proje alanı içerisindeki asırlık meşe ağaçlarını koruma altına alarak Merkez Zekeriyaköy projelerini inşa etti.

- Merkez Zekeriyaköy'de 50 çatı dubleksi daire, 50 bahçe dubleksi daire ve 6 tripleks ikiz villa bulunuyor.

merkez-zekeriyakoy-banner

MERKEZ ZEKERİYAKÖY FİYAT LİSTESİ İÇİN TIKLAYIN

Merkez Zekeriyaköy Projesi İletişim Bilgileri :

Adres : Zekeriyaköy Mah. 2. Cadde – Sarıyer (Göçmen’s Ranch Binicilik Tesisleri Yanı)
Telefon : 0212 202 7 111
Web : www.merkezzekeriyakoy.com
E-mail : info@merkezzekeriyakoy.com


"Merkez Zekeriyaköy Projesinde Çifte Bayram!" haberine ait yorum yok

Yorum Yap