Mesa Gökada projesinde ön talep dönemi başladı

Mesa Mesken imzasıyla İstanbul Anadolu yakası Maltepe bölgesinde hayata geçirilmeye hazırlanan Mesa Gökada projesinde kaçırılmayacak fırsatlar içeren ön talep dönemi başladı.

28 Temmuz 2017
Mesa Gökada projesinde ön talep dönemi başladı Toplam 273 konuttan oluşturulan Mesa Gökada projesi, muhteşem doğa havasını Adalar manzarası ile bütünleştirerek Maltepe'de yükseliyor. Bölgeye yeni bir soluk getirmesi beklenen projede 1+1, 2+1 3+1 ve 4+1 dairelerin yanı sıra ticari üniteler de yer alıyor.

LANSMAN ÖNCESİ AVANTAJLI FIRSATLAR

Türkiye'deki inşaat firmalarının öncüleri arasında yer alan Mesa tecrübesiyle hayata geçirilecek Mesa Gökada projesinde, ön talep döneminde lansman öncesi birçok avantaj yer alıyor. Ayrıcalıklı bir yaşam için Mesa Gökada projesinde ön talepte bulunanlar, konut seçimi ve lansman fırsatlarından yararlanma gibi avantajlara sahip olabilecekler.

MESA GÖKADA İLE YAŞAM STANDARTLARI YENİDEN BELİRLENECEK

Mesa Mesken'in Maltepe bölgesinde ilk projesi olma özelliği taşıyan Mesa Gökada, sahip olduğu muhteşem konumunun yanı sıra sunduğu sosyal olanaklar ile bölgede lüks ve huzurlu yaşamın iç içe geçtiği bir yaşam merkezi kurmaya hazırlanıyor. Şehir merkezinde doğa ile bütünleşmiş bir yaşam sunan proje, aynı zamanda birbirinden farklı amaçlara hizmet edecek sosyal donatıları ile konforlu bir yaşamın kapılarını da aralıyor.

Teslim tarihi olarak 2019 yılının hedeflendiği Mesa Gökada projesi; kapalı yüzme havuzu, spor alanları, peyzaj alanı, fitness merkezi, çocuk oyun alanları gibi sosyal olanaklarının yanı sıra otopark ve güvenlik olanağını da barındırıyor.

Ulaşım ağlarına yakınlığıyla da dikkat çeken Mesa Gökada, TEM ve E-5 otoyollarına yakın bir konumda bulunuyor. Aynı zamanda metro ve diğer toplu taşıma merkezlerine kolay ulaşımı bulunan proje, yoğunluğun olduğu merkezlere kolay ve hızlı ulaşım imkanını da sunuyor.

Aydos Ormanları ile Kayışdağı Çam Ormanları etrafında yükselen Mesa Gökada, sunduğu doğa manzarasını bu alanlardan sağlıyor. Aynı zamanda muhteşem Adalar manzarasını da barındıran Mesa Gökada, hayat standartlarını yükseltecek imkanlarına doğal yaşam ögesini de ekliyor.


HABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.

İstanbul, Beylikdüzü

Keleşoğlu Holding

395.000 - 792.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

İstanbul, Sancaktepe

Sur Yapı

385.000 - 837.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

Ankara, Etimesgut

Söğüt İnşaat

283.000 - 634.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

İstanbul, Sancaktepe

Halk GYO

490.000 - 888.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

Konya, Meram

Torkam inşaat

315.000 - 1.000.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

İstanbul, Beylikdüzü

Mutlu inşaat

200.000 - 734.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

İstanbul, Beylikdüzü

Gül Proje

253.470 - 903.119 TL

Detaylı bilgi istiyorum

İstanbul, Başakşehir

İntaya

595.000 - 998.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum