Metrobüslerde Reklam Dönemi Başlıyor

22 Ocak 2016
PAYLAŞ
Metrobüslerde Reklam Dönemi Başlıyor

Otobüsten sonra metrobüslerde de reklam dönemi başlıyor. Artık metrobüslerin dış yüzeylerinde otobüslerdeki gibi reklam giydirme çalışması yapılacak…

Dış cephe reklam giydirme otobüslerden sonra metrobüslerde de başlıyor. İBB “Metrübüs hattında çalışan İETT otobüsünün dış yüzeyinin reklam alanı olarak kiraya verilmesi ile reklam karşılığı yeni reklam yüzü alanının imalat ve montajının yaptırılması ve reklam alanlarının kullanım hakkının kiraya verilmesi” işini 17 Şubat 2016, saat 14:00’da ihaleye çıkacak.

14 Ocak 2016’da yapılacağı duyurulan İbb metrobüs reklam ihalesi 22 Ocak 2016 tarihli Resmi Gazete’de 17 Şubat 2016’ya ertelendiği açıklandı.

İBB metrobüs reklamı ihalesinde, ihale ile ilgili teklif mektupları 17 Şubat Çarşamba günü saat: 14:00'e kadar İETT İşletmeleri Genel Müdürlüğü Satınalma Daire Başkanlığı İhale İşleri Müdürlüğü Hizmet İşleri Şefliği Şahkulu Mh. Erkan-ı Harp Sk. No:2 Metrohan Tünel-Beyoğlu/İstanbul adresine teslim edilecek ve teklif mektupları aynı adreste toplanan İhale Komisyonu huzurunda aynı gün saat 14:00'den itibaren açılacak.

İbb metrobüs ilan reklam ihalesinin tahmin edilen toplam bedeli 1 milyon 933 bin 333,33 TL+KDV.

HABER: Şengül KIRMIZITAŞ


"Metrobüslerde Reklam Dönemi Başlıyor" haberine ait yorum yok

Yorum Yap