Mia Ankara Projesi Başlıyor

Yaklaşık 210 bin metrekare alanı kapsayan Mia Ankara projesinde altyapı çalışmalarında sona gelindi. Projenin tanıtımı için yakında çalışmalara başlanacak...

29 Temmuz 2016
Mia Ankara Projesi Başlıyor Yaklaşık 210 bin metrekare alanı kapsayan Mia Ankara projesinde altyapı çalışmalarında sona gelindi. Projenin tanıtımı için yakında çalışmalara başlanacak...

Ankara MİA Projesi (Merkezi İş Alanları) kapsamında kurulan MİA Kooperatifi'nin 3. Olağan Genel Kurulu toplantısı gerçekleşti. Toplantıda Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Ali Gökşin 3. kez başkan seçilirken, proje için yapılan çalışmalar anlatıldı.

İsletler bölgesinde hayata geçirilecek olan MİA projesi için bir reklam şirketiyle anlaştıklarını söyleyen Gökşin, proje alanına "MiANKA adı verildiğini ve “Ankara’da yeni bir kent doğuyor” sloganıyla tanıtım çalışması yapılacağını açıkladı.

Gelecek hafta proje alanında tüm altyapı çalışmalarının bitmiş olacağını söyleyen Gökşin, proje alanında içme suyu, pissu ve yağmur suyu altyapılarının ASKİ tarafından tamamlandığını, elektrik, doğalgaz ve telefon altyapılarının son aşamaya geldiğini ve asfaltlama çalışmalarının başladığını açıkladı.

210 bin metrekare alanı kapsayan Mia Ankara projesi Kazım Karabekir Caddesi, Turgut Özal Bulvarı, İstanbul Caddesi ile Etlik Caddesi'ni içine alıyor.


HABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

GÜNDEM HABERLERİ


Şekerbank’ın 604 gayrimenkulü açık artırma ile satılacak

Şekerbank’ın 604 gayrimenkulü açık artırma ile satılacak

Şekerbank’ın farklı illerde konumlanan 604 gayrimenkulü Eskidji tarafından düzenlenecek müzayede ile

17 Ağustos 2017


Bornova Green projesiyle 355 bin TL’ye yeni bir yaşam alanı

Bornova Green projesiyle 355 bin TL’ye yeni bir yaşam alanı

HCP Yapı imzası taşıyan, İzmir’in en gözde lokasyonlarından birinde yükselen Bornova Green projesind

17 Ağustos 2017


Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.

  • Dumankaya inşaat
  • Babacan Yapı
  • Eroğlu Gayrimenkul
  • Başarır inşaat
  • Ege Yapı
  • Mesa Mesken
  • Ağaoğlu inşaat