Mia Ankara Projesi Başlıyor

29 Temmuz 2016
PAYLAŞ
Mia Ankara Projesi Başlıyor
Yaklaşık 210 bin metrekare alanı kapsayan Mia Ankara projesinde altyapı çalışmalarında sona gelindi. Projenin tanıtımı için yakında çalışmalara başlanacak...

Ankara MİA Projesi (Merkezi İş Alanları) kapsamında kurulan MİA Kooperatifi'nin 3. Olağan Genel Kurulu toplantısı gerçekleşti. Toplantıda Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Ali Gökşin 3. kez başkan seçilirken, proje için yapılan çalışmalar anlatıldı.

İsletler bölgesinde hayata geçirilecek olan MİA projesi için bir reklam şirketiyle anlaştıklarını söyleyen Gökşin, proje alanına "MiANKA adı verildiğini ve “Ankara’da yeni bir kent doğuyor” sloganıyla tanıtım çalışması yapılacağını açıkladı.

Gelecek hafta proje alanında tüm altyapı çalışmalarının bitmiş olacağını söyleyen Gökşin, proje alanında içme suyu, pissu ve yağmur suyu altyapılarının ASKİ tarafından tamamlandığını, elektrik, doğalgaz ve telefon altyapılarının son aşamaya geldiğini ve asfaltlama çalışmalarının başladığını açıkladı.

210 bin metrekare alanı kapsayan Mia Ankara projesi Kazım Karabekir Caddesi, Turgut Özal Bulvarı, İstanbul Caddesi ile Etlik Caddesi'ni içine alıyor.

"Mia Ankara Projesi Başlıyor" haberine ait yorum yok

Yorum Yap