Mika Naturalist Görücüye Çıktı

İstanbul Eyüp'deki en yeni konut projeleri hakkında ve emlak sektöründeki son gelişmelere dair haberleri incelemek için tıklayınız.

21 Nisan 2016
Mika Naturalist Görücüye Çıktı

Kemerburgaz’da yükselen Mika Naturalist projesi görücüye çıktı. 1+1’den 4+1’e kadar farklı konut seçeneklerinin yer aldığı Mika Naturalist fiyatları ise 625 bin TL’den başlıyor...

Mika İnşaat tarafından İstanbul Avrupa Yakası Kemerburgaz’da hayata geçirilen Mika Naturalist projesinin lansmanı yapıldı.

3 bin 100 metrekare alan üzerinde yükselen proje 3 bloktan meydana geliyor. Toplam 68 adet konutun yer aldığı Mika Naturalist projesinde büyüklükleri 90 ile 210 metrekare arasında değişen 1+1’den 4+1’e kadar farklı konut seçenekleri yer alıyor.

METREKARESİ 7 BİN TL
50 milyon TL yatırımla hayata geçirlen Mika Naturalist fiyatları ise metrekare bazında 7 bin TL ile 8 bin TL arasında değişiyor. Dairelerin 625 bin TL ile 1 milyon 400 bin TL arasında değişen fiyatlarla satışa sunulduğu projede banka kredisi ile konut sahibi olunabiliyor.

2017’DE YAŞAM BAŞLIYOR
Aralık 2017’de konut teslimleri yapılması planlanan Mika İnşaat Kemerburgaz projei Mika Naturalist projesinin sosyal olanakları arasında ise kapalı havuz, fitness salonu, çocuk oyun alanları, sauna, her daireye özel 2 araçlık otopark ve çok amaçlı toplantı salonu yer alıyor.

ÇEVRE DOSTU
Leed kritererine uygun olarak tasarlanan proje çevreci ve tasarruflu özelliği ile dikkat çekiyor. Kapanmaz orman manzarasına hakim konumda yer alan Mika Naturalist projesi sadece enerji ve su tasarrufu sağlamakla kalmayıp iç mekan hava kalitesi, doğal aydınlatma, atık yönetimi gibi konularda da çevreci olma özelliği taşıyor.

Kemerburgaz’ın Maslak-Zincirlikuyu hattında çalışanlar için hem şehrin içinde hem de yemyeşil doğasıyla bir o kadar da şehrin dışında kalan lokasyonlardan biri olduğunu belirten Mika İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Kerem Yıldız, Naturalist projesinin hem yatırım hem de oturum için oldukça ideal bir proje olduğunu söyledi.

Projenin satışlarına Mart’ta başladıklarını ve bugüne kadar yüzde 15 oranında satış yaptıklarını açıklayan Yıldız, 30 milyon TL hasılat beklentilerinin olduğunu ifade etti.

2. ETAP GELİYOR
İstanbul’un merkezi lokasyonlarında butik projeler geliştirmeye devam edeceklerini belirten Yıldız, Naturalist projesinin 2. etabına da yakında başlayacaklarını açıkladı.

HABER: Şengül KIRMIZITAŞHABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.