Mimarin Ovacık Bağ Evleri konseptiyle göz dolduruyor

Suv Yapı tarafından İzmir Çeşme'de inşa edilen Mimarin Ovacık Bağ Evleri Projesi'nde çalışmalar devam ediyor.

20 Temmuz 2017
Mimarin Ovacık Bağ Evleri konseptiyle göz dolduruyor Modern yaşam ile köy yaşantısını bir arada sunmayı amaçlayan Mimarin Ovacık Bağ Evleri Projesi, 5 bin 312 metrekare alan üzerinde yükseliyor. İzmir'de son yıllarda inşa edilen konut projeleri arasında konseptiyle dikkat çeken projede 17 konut yer alıyor.

Suv Yapı tecrübesiyle oluşturulan Mimarin Ovacık Bağ Evleri'nde 3+1 ve 4+1 daire tipleri yer alıyor. Projede 3+1 evler 169 metrekare, 4+1 evler ise 229 metrekare büyüklükte olacak şekilde oluşturuluyor.

Sahip olduğu konsept yapısıyla Çeşme'deki gayrimenkul dünyasında büyük heyecan uyandıran Mimarin Ovacık Bağ Evleri'nde satışlar da sürüyor. Projede 1 milyon 200 bin TL'den başlayan satış fiyatları, 1 milyon 500 bin TL'ye kadar yükseliyor. Özel ödeme sisteminin de yer aldığı projede yüzde 25 peşinat ile konut sahibi olunabiliyor. Ayrıca Suv Yapı tarafından projenin teslimine kadar vade farksız taksit imkanı da sunuluyor.

Mimarin Ovacık Bağ Evleri Projesi'nde teslim tarihi olarak Haziran 2018 planlanıyor. Modern yaşamdan kopmayan köy yaşantısı konseptiyle oluşturulan proje ayrıca mimari yapısıyla da göz dolduruyor. Doğal yaşamdan uzaklaşılmamış bir biçimde Sakız Adası'na kadar uzanan 17 bağ evi ile oluşturulan projede Akdeniz ve Toskana mimarisi kullanılıyor.

Proje konsepti ve mimarisi ile seçkin bir yaşam sunan Mimarin Ovacık Bağ Evleri, ayrıca birçok sosyal donatıyı da bünyesinde barındırıyor. Çocuk oyun alanları, yüzme havuzu, fitness merkezi gibi imkanların sunulduğu projede sauna ve güneşlenme alanları da es geçilmemiş.

Mimarin Ovacık Bağ Evleri, konum itibariyle Alaçatı'ya 10 dakika mesafe uzaklıkta yer alıyorken Çeşme Merkez Otoban gişelerine de 5 dakikalık mesafede yer alıyor.

 


HABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.