Mina Towers Görücüye Çıktı! 435 Bin TL’den

Haftaya ön satışlarına başlanacak olan Mina Towers projesinde fiyatlar 435 bin TL'den başlıyor. Projede resmi satışları Ekim'in ikinci haftasından sonra başlayacak...

27 Eylül 2016
Mina Towers Görücüye Çıktı! 435 Bin TL’den Haftaya ön satışlarına başlanacak olan Mina Towers projesinde fiyatlar 435 bin TL'den başlıyor. Projede resmi satışları Ekim'in ikinci haftasından sonra başlayacak...

Başaran Yatırım Holding imzası ile yaşama geçirilen Mina Towers projesi görücüye çıktı. Satış ofisinde gerçekleşen toplantıda tanıtılan Mina Towers projesinde resmi satışlar Ekim ayının ikinci haftasından sonra başlayacak.

İstanbul Anadolu yakasında Kadıköy Fikirtepe’de hayata geçirilen Mina Towers projesi 26 bin metrekare alan üzerinde inşa ediliyor. 6 blok halinde yükselen Mina Towers projesi toplam bin 500 adet konut ve 95 adet ticari alandan meydana geliyor.

Başaran Mina Towers projesinde alanları 55 metrekare ile 300 metrekare arasında değişen 1+0’dan 5,5+1’e kadar farklı daire seçenekleri yer alıyor. Proje Mimar Eren Talu imzası taşıyor.

435 BİN TL’DEN BAŞLIYOR
Yolanthe Sneijder Cabau’nun marka yüzü olduğu Mina Towers projesinde metrekare fiyatı ortalama 7 bin 400 TL olarak belirlendi. Mina Towers fiyatları 435 bin TL’den başlangıç gösteriyor.

LANSMANA ÖZEL YÜZDE 10 PEŞİNATLA
Banka kredisi ile ev sahibi olma imkanı bulunan Mina Towers projesinde firma bünyesinde de kişiye özel ödeme seçenekleri sunuluyor. Lansmana özel yüzde 10 peşinat veriliyor. Yüzde 15’i ara ödeme yapılırken, kalan tutar banka kredisi ile ya da firma bünyesinde vade farksız taksitlendirilebiliyor.

2018’DE TESLİM
Teslimlerin 24 ay sonra yapılması planlanan Mina Towers projesinde açık ve kapalı yüzme havuzları, mağazalar, restoranlar, cafeler, açık teras alanları, çocuk oyun alanları, fitness center, sauna, hamam, buhar odası, masaj odaları, misafir daireleri, otopark, güvenlik gibi imkanlar yer alıyor.FİKİRTEPE'YE 2 MİLYAR DOLARLIK YATIRIM
Tanıtım toplantısında konuşan Başaran Holding Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Başaran ilk konut projelerini hayata geçirdiklerini ve Fikirtepe’de olmaktan pişman olmadığını söyledi. Burada toplam 5 adamız var. 2 adada Mina Towers yükseliyor. 2 yıl içinde 2 projemiz daha var. Birisi ofis olacak. Eren Talu çiziyor. Fikirtepe’de yaklaşık 2 milyar dolarlık yatırım yapmış olacağız” dedi.

GÖKTÜRK'E YENİ PROJE
Fikirtepe dışında da projeler geliştireceklerini belirten Başaran, “Göktürk’te cadde üzerinde bir arazimiz var. 17-18 bin metrekarelik arsamızda da konut projesi yapacağız. Eren Talu onu da çiziyor. Az katlı bloklarda yaklaşık 250-300 dairelik bir proje olacak” diye konuştu.

18 TRİLYON KİRAYA GİTTİ
Fikirtepe’deki kentsel dönüşüm süreci hakkında da konuşan Başaran, 2-3 aile ile anlaşamadıkları için ruhsat almakta geciktiklerini açıkladı. Bu süreçte diğer aileleri evlerinden çıkarttıkları için kira ödemelerine de başlatıklarını söyleyen Başaran, “2 yılda 18 trilyon kira ödedik. Teslime kadarda bir bu kadar ödeyeceğiz" dedi.

FİKİRTEPE’NİN TAMAMINI YAPARIM
Hak sahipleri ile anlaşmakta bir takım sıkıntılar yaşadıklarına değinen Başaran, “Bankaya olan borcumu kapat imzayı atarım diyor. Hem bizi hem de orada ev sahibi olacakları mağdur ediyor. Bakanlık bu konuya el attı. Bundan sonra süreç çok daha rahat işler. Ben pişman olmadım. Trabzonluyum, inatçıyım ben. Bugün verseler Fikirtepe’nin tamamını yaparım” dedi.

YÜZDE 40 PRİM
Mandıra Caddesi’nde ilk ruhsat alan proje özelliğini taşıyan Mina Towers’ın Satış ve Pazarlama Müdürü Sümeyye Aydın ise Fikirtepe’de fiyatların ortalama 9 bin TL civarında olduğunu projede ise ortalamanın altında 7 bin 400 TL’den başladığını söyledi. Aydın, projenin 2 yılda minimum yüzde 40 prim yaparak fiyatların 11 bin TL civarına gelmesini öngördüklerini belirtti.

Haber: Maide KARADAĞ


HABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

GÜNDEM HABERLERİ


Tekirdağ Kapaklı Belediyesi 2 milyonluk arsa satacak

Tekirdağ Kapaklı Belediyesi 2 milyonluk arsa satacak

Tekirdağ Kapaklı Belediye Başkanlığı, belediye mülkiyetinde olan 2 bin 192 metrekare arsayı 2 milyon

16 Ekim 2017


Norda Homes fiyatları 345 bin TL'den başlıyor

Norda Homes fiyatları 345 bin TL'den başlıyor

İzmir Ulukent'te inşa edilen Norda Homes projesinde çalışmaların yanı sıra daire satışları da devam

15 Ekim 2017


Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.