Modern East AVM Ümraniye Yarın Açılıyor

18 Mayıs 2016
PAYLAŞ
Modern East AVM Ümraniye Yarın Açılıyor
Modern East AVM Ümraniye yarın açılıyor. 141 mağazalı alışveriş merkezi dünyaca ünlü markalara ve 9 salonlu sinemaya ev sahipliği yapıyor...

Ümraniye’de yaşama geçirilen Modern East Alışveriş Merkezi yarın kapılarını ziyaretçilere açıyor. 4 katlı olarak yükselen Modern East AVM Ümraniye 141 mağazadan meydana geliyor.

60 bin metrekare kiralanabilir alana sahip olan Modern East Ümraniye AVM’de bin 500 kişi oturma kapasiteli yeme-içme alanı, 36 kafe ve restoran, teraslar, hizmet ve eğlence üniteleri bulunuyor.

67 bin metrekare kiralanabilir alandan oluşan üç ofis kulesi ve yaklaşık 600 lüks konutluk projenin bir parçası olan Modern East AVM’nin planlanan ikinci fazın da açılmasıyla kiralanabilir alanı 90 bin metrekareye m2’ye, mağaza sayısı da 240’a yükselecek.

200 milyon euro yatırım bedeline sahip olan AVM’nin konsept optimizasyonu, kiralaması ve uzun dönemli yönetimi ECE Türkiye tarafından yapılacak.

Modern East AVM Ümraniye Mağazaları

141 ulusal ve uluslararası markaya ev sahipliği yapan Modern East AVM mağazaları arasında H&M, Koton, LC Waikiki, US Polo, Network, D’s Damat, Kiğılı, Oleg Cassini, Mavi, Levi’s, Docker’s, Colin’s, ADL, OXXO, Penti, Sportive, Adidas, Deichmann, İnci, Elle, Hummel, Migros, TeknoSA, Joker Land, 9 salonlu Cinemaximum, fitness merkezi yer alıyor.

Modern East AVM Ümraniye'ye Nasıl Gidilir?

Ümraniye kavşağında yer alan Modern East AVM’den Şile otobanına ve yapımı devam eden 3. Köprü bağlantı yoluna doğrudan erişim sağlıyor. 2016 sonuna kadar tamamlanması planlanan Üsküdar-Ümraniye-Çekmeköy metro hattı’nın Tepeüstü durağından da ulaşılabiliyor.

Modern East AVM nerede?
Adres: İnkılap Mah. Kücüksu Cad Ümraniye - İstanbul

"Modern East AVM Ümraniye Yarın Açılıyor" haberine ait yorum yok

Yorum Yap