Mopaş Bahçe Evler projesi için ön talep toplanmaya başlandı

Kocaeli Çayırova'da hayata geçirilmeye hazırlanan Mopaş Bahçe Evler projesi ön talep toplama dönemine girdi.

13 Ağustos 2017
Mopaş Bahçe Evler projesi için ön talep toplanmaya başlandı Türkiye'nin önde gelen perakende zincir adreslerinden biri olan Mopaş'ın ilk toplu konut projesi olma özelliği taşıyan Mopaş Bahçe Evler projesinde, Çayırova bölgesinin lüks yaşam merkezlerinden biri olma adına düğmeye basıldı.

Mopaş Bahçe Evler projesinde 1+1, 2+1, 3+1,4+1 ve 5+2 konut tipi seçenekli daireler yer alacak. Projedeki daireler loft, bahçe ve teras konseptine sahip yapılarıyla satışa sunulacakken henüz daire satış fiyatları ve ödeme seçenekleri açıklanmadı. Özel avantajlar içeren ön talep döneminin başladığı Mopaş Bahçe Evler projesinde yakın zamanda daire fiyat bilgilerinin açıklanması bekleniyor.

Mopaş Bahçe Evler projesi Gebze Çayırova bölgesinde yer alan konumuyla dikkat çekiyor. İstanbul ve Gebze'deki iş noktalarına kolay ulaşım sağlayan proje aynı zamanda Kocaeli şehir merkezine yakın bir noktada konumlandırılıyor.

Eski mahalle kültürünü ve balkon kültürünü yeniden canlandırmak gibi vizyon belirlenen Mopaş Bahçe Evler projesinde birçok sosyal imkan da sunulacak. Güvenlik ve otopark imkanının yer alacağı projede yüzme havuzu, çocuk oyun alanları ve çocuk yüzme havuzu gibi donatıların yer alacağı ilk proje bilgisinde yer aldı.
HABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.