Mostar Life Grand Houses’da Teslimler Haziran 2017’de

İstanbul Başakşehir'deki en yeni konut projeleri hakkında ve emlak sektöründeki son gelişmelere dair haberleri incelemek için tıklayınız.

06 Kasım 2015
Mostar Life Grand Houses’da Teslimler Haziran 2017’de

İstanbul Başakşehir'de hayata geçirilen Mostar Life Grand Houses projesinde fiyatlar 762 bin liradan başlıyor...

Çolakoğlu Group, Bordo Yapı ve İntes Yapı ortaklığında hayata geçirilen Mostar Life Grand Houses projesi İstanbul Avrupa yakasında Başakşehir'de yer alıyor.

15 blok halinde toplam 354 adet konuttan meydana gelen Mostar Life Grand Houses projesinde 1+1 ve 2+1 daire tipleri bulunmuyor. Projede 3+1, 4+1 ve 5+1 daire tiplerinde dizayn edildi.

Mostar Life Grand Houses projesinde 3 oda 1 salon daireler 190 metrekare, 4 oda 1 salon daireler 213 ila 253 metrekare, 5 oda 1 salon daireler ise 304 metrekare büyüklüklere sahip.

5+1 dairelerde hamam keyfi sunulurken, 5+1 bloklar 5 kat ve her katta 2 daire olarak tasarlandı. Mostar Life Grand Houses projesinde sadece 2 blokta yer alan ve iki ayrı metrekarede 28 adet 4+1 ve 4+1 Lux yalı dairesi de bulunuyor.

Mostar Life Grand Houses projesinde teslimlerin 2017 yılının Haziran ayında yapılması planlanıyor. Mostar Life Grand Houses projesinde fiyatlar 762 bin TL ile 2 milyon 500 bin TL arasında değişiyor.

Mostar Life Grand Houses projesinde sauna, fitnes, hamam, kapalı yüzme havuzları, taziye ve kabul gibi etkinlikler için çok amaçlı toplantı salonları, otopark ve güvenlik yer alıyor.

Tamamlandığında dünyanın en büyük havalimanı olacak olan 3. Havaalanı, 3. Köprü bağlantı yolları ve Kanal İstanbul’a yakın konumda yer alan Mostar Life Grand Houses projesinde yüzde 0,89 faizle 120 aya kadar vadelendirilebiliyor.

TEM ve Basın Ekspres Yolu’na kolay ulaşımı bulunan Mostar Life Grand Houses projesi Başakşehir’in ilk temellerinin atıldığı 1. Etapta Metro durağına 350 metre mesafede konumlanıyor. Proje Sağlık Kent ile Olimpiyat ve Fatih Terim Stadı tesis alanına yakın bir noktada yer alıyor.HABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.