Mövenpick Living Çamlıvadi açıldı

Artaş Grubu turizm yatırımlarına bir yenisini daha eklendi. Ayazağa-Arıcılar bölgesinde konumlu Avrupa Konutları Çamlıvadi projesi içinde yer alan Mövenpick Living Çamlıvadi, açılış kurdelesinin kesilmesiyle birlikte ilk konuklarını ağırlamaya başladı.

15 January 2023
Mövenpick Living Çamlıvadi açıldı İstanbul ve Kayseri’de turizm yatırımları bulunan Artaş Grubu, dünyanın lider tanınmış markası Accor iş birliği ile otel projelerine bir yenisini daha ekledi. Artaş Grubu’nun 9 Haziran 2022’de Accor Grubu ile imzaladığı anlaşma kapsamında; yeni konut projeleri Avrupa Konutları Çamlıvadi ve Saklıvadi içinde yer alan Mövenpick Living markalı rezidansların ilki olan Mövenpick Living Çamlıvadi’nin açılışı gerçekleştirildi.

OTEL KONFORUNDA REZİDANS65 rezidans dairenin bulunduğu Mövenpick Living Çamlıvadi’de 1 odalı, 2 odalı ve penthouse daire tipleri yer alıyor. Her ayrıntısı özenle düşünülmüş Mövenpick Living Çamlıvadi’de misafirlere konforlu ve huzurlu bir konaklama ortamı sunuluyor. Tüm dairelerde ücretsiz internet bağlantısı, uzun süreli konaklamalarda çok tercih edilen; aynı gün teslim edilmek üzere çamaşır yıkama servisi, açık büfe kahvaltı hizmeti verilen restaurant ile kış bahçesi de yer alıyor.

ZENGİN SOSYAL DONATI ALANLARINA SAHİP

Geniş sosyal aktivite alanlarının yer aldığı Mövenpick Living Çamlıvadi’de; kapalı havuz, sauna, dinlenme odası ile spor aletlerinin yer aldığı tesisler bulunuyor. Açık-kapalı otoparkların yer aldığı Mövenpick Living Çamlıvadi’de ayrıca küçük misafirlerin enerjilerini atacağı çocuk oyun parkına da yer veriliyor.Türkiye’nin en çok tercih edilen alışveriş ve eğlence merkezlerinden biri olan Vadistanbul AVM’ye yakın konumda yer alan Mövenpick Living Çamlıvadi, konuklarına Vadistanbul’a shuttle hizmeti de sunuyor.

ULAŞIM AĞLARI İLE ÇEVRİLİ BİR LOKASYONDA YER ALIYOR

İstanbul’un en merkezi noktasında denilebilecek bir konumda olan Mövenpick Living Çamlıvadi’ye en yakın havalimanı olan İstanbul Havalimanı 29 km mesafededir. Konuklar otelden İstanbul Havalimanına 30 dakikada, Ortaköy, Bebek, Emirgan’a 10 dakikada, Nişantaşı’na 15, Taksim’e 20 dakikada, Sultanahmet Cami, Topkapı Sarayı, Kapalı Çarşı’ya 30 dakikada ulaşabiliyor. Vadistanbul’da bulunan havaray, metro istasyonuna bağlanarak tüm şehre raylı ulaşım ile erişmeyi mümkün kılıyor.HABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.

İstanbul, Beylikdüzü

Keleşoğlu Holding

395.000 - 792.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

İstanbul, Sancaktepe

Sur Yapı

385.000 - 837.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

Ankara, Etimesgut

Söğüt İnşaat

283.000 - 634.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

İstanbul, Sancaktepe

Halk GYO

490.000 - 888.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

İstanbul, Beylikdüzü

Mutlu inşaat

200.000 - 734.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

Konya, Meram

Torkam inşaat

315.000 - 1.000.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

İstanbul, Beylikdüzü

Gül Proje

253.470 - 903.119 TL

Detaylı bilgi istiyorum

İstanbul, Başakşehir

İntaya

595.000 - 998.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum