Muğla Datça'da Satılık Arsa

Datça Malmüdürlüğü İskele mahallesinde yer alan arsasını 7 milyon 8 bin TL'ye satışa çıkarıyor...

10 Eylül 2016
Muğla Datça'da Satılık Arsa Datça Malmüdürlüğü İskele mahallesinde yer alan arsasını 7 milyon 8 bin TL'ye satışa çıkarıyor...

Muğla Datça Mal Müdürlüğü hazineye ait olan İskele mahallesindeki arsasını açık teklif usulüyle satışa çıkarıyor. 191 ada 50 parselde kayıtlı olan arsa imar planında Günü Birlik Tesis Alanı'nda kalıyor.

3 bin 504 metrekare alana sahip olan arsanın tahmini bedeli 7 milyon 8 bin TL olarak belirlendi. Geçici teminatı 700 bin 800 TL olan arsanın ihalesi 28 Eylül 2016 günü saat 14:00'da gerçekleşecek. İhale Datça Malmüdürlüğü makam odasında yapılacak.İhaleye katılacaklardan istenen belgeler gerçek kişilerin, ikametgah ilmuhaberlerini ve nüfus cüzdan fotokopisi (aslı İhaleye başlanmadan önce ibraz edilecektir), tüzel kişilerde noter tasdikli yetki belgesi ve imza sirküleri, vekaleten katılacakların noter tasdikli vekaletnameyi ayrıca satın almak istedikleri taşınmaz mallara ait yatıracakları teminat makbuzlarını veya banka teminat mektuplarını (2886 sayılı Yasaya uygun) teyit yazısı.


HABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.