Murat Kurum: İstanbul'daki Fiyat Artışını Anadolu ile Dengeleyeceğiz

06 Mayıs 2016
PAYLAŞ
Murat Kurum: İstanbul'daki Fiyat Artışını Anadolu ile Dengeleyeceğiz
Son konut fiyat endeksine göre İstanbul’da konut fiyatlarının yüzde 24 artış gösterdiğini vurgulayan Emlak Konut GYO Genel Müdürü Murat Kurum, İstanbul’daki bu fiyat artışını tüm Türkiye’ye yaymamız lazım” dedi...

Emlak Konut GYO güvencesiyle Teknik Yapı tarafından Denizli’de hayata geçirilen Evora Denizli projesinin lansmanına katılan Emlak Konut GYO Genel Müdürü Murat Kurum, İstanbul’daki konut fiyat artış hızına dikkat çekti. Son açıklanan konut fiyat endeksine göre İstanbul’da fiyatların yüzde 24 artış gösterdiğini hatırlatan Kurum, bu fiyat artışını tüm Türkiye’ye yaymamız gerekiyor” dedi.

İSTANBUL’DA ALT GELİR GRUBU FİYATINA ANADOLU’DA LÜKS KONUT ÜRETİYORUZ

İstanbul’da alt gelir grubu fiyatına Anadolu’da lüks konut ürettiklerini vurgulayan Kurum, “İstanbul’da konut fiyatları son açıklanan verilere göre yüzde 24 artış gösterdi.İstanbul konut fiyatlarındaki bu artışı tüm Türkiye’ye yaymamız lazım. Denizli ile buna start verdik. İstanbul’da alt gelir grubu fiyatına Denizli’nin merkezinde lüks konut üretiyoruz. Anadolu’da bu tip projeler yaygınlaşırsa İstanbul’daki bu hızlı fiyat artışını da böylelikle aşabiliriz.” şeklinde konuştu.

Haber: Şengül KIRMIZITAŞ

"Murat Kurum: İstanbul'daki Fiyat Artışını Anadolu ile Dengeleyeceğiz" haberine ait yorum yok

Yorum Yap