Muş Belediyesi İhalesi Yarın!

Muş Merkez'deki en yeni konut projeleri hakkında ve emlak sektöründeki son gelişmelere dair haberleri incelemek için tıklayınız.

01 Ekim 2015
Muş Belediyesi İhalesi Yarın!

Muş Belediyesi, Karni Deresi sosyal, kültürel ve rekreasyon alanları kompleksi yapım işi için ihaleye çıktı...

Muş Belediyesi’nin en büyük projelerinden biri olan Karni Deresi’nin rekreasyon çalışmasının hayata geçirilmesi için ilk adım atıldı. Karşıyaka ile Muş-Kulp yolu arasında bulunan Karni Deresi’nin sağ ve sol bölümlerinde sosyal ve kültürel alanların yapım işinin ihalesi yapıldı. Projeye göre 86 bin 700 metrekare alan üzerine bisiklet yolları, yürüme yolları, yeşil alanlar, spor alanları, amfi, havuzlar, büfeler, su depoları ve ağaçlandırma çalışmaları yapılacak. Belediyenin hizmet binasında gerçekleştirilen ihaleye 8 firma katıldı. Komisyon Başkanlığı Ferik Dereli tarafından yapılan ihale, işin uzmanları Cemaletin Seviş ve Metin Yoldaş, mali üye Bayram Er ve Alaattin Alan ise komisyon üyeliği yaptı.

Yaklaşık maliyeti 11 milyon 581 bin 441 lira 18 kuruş olan ihaleye, Genel İnşaat ve Zehra Tekstil Firması 7 milyon 888 bin TL, Akasya İnşaat ve MCA Mühendislik Firması 7 milyon 220 bin TL, Bilgin İnşaat Firması 8 milyon TL, Orak Altyapı ve HES Group Firması 8 milyon 188 bin TL, Yazıcıoğlu inşaat Firması 10 milyon 979 bin TL, Cengizler Yol Yapı Firması 8 milyon 600 bin TL, Öz Aykutlar Nakliyat Firması 6 milyon 482 bin TL ve Seal İnşaat Firması da 7 milyon 537 bin TL teklif verdi.
İhaleye sunulan dosyaların ve tekliflerin değerlendirilerek sonucun açıklanacağını ifade eden Komisyon Başkanı Ferik Dereli, "İhaleye sunulan dosya ve evraklar tek tek incelenerek, şartnameye uygun olup olmadıkları kontrol edilecek. Dosyası tam ve en uygun fiyatı veren firmanın teklifini kabul edeceğiz” dedi. İHAHABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

GÜNDEM HABERLERİ


Hilltown AVM Küçükyalı 27 Ekim’de ziyaretçilere açılacak

Hilltown AVM Küçükyalı 27 Ekim’de ziyaretçilere açılacak

Küçükyalı’da hayata geçirilen Hilltown AVM projesi 27 Ekim Cuma günü kapılarını açacak.

17 Ekim 2017


RE/MAX Türkiye ücretsiz kariyer semineri düzenleyecek

RE/MAX Türkiye ücretsiz kariyer semineri düzenleyecek

Girişimciliğe teşvik edici çalışmalar yürüten RE/MAX Türkiye, gayrimenkul sektöründe çalışan ya da ç

17 Ekim 2017


Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.