Muş Belediyesi’nden Spor Alanı Yapım İhalesi!

Muş Merkez'deki en yeni konut projeleri hakkında ve emlak sektöründeki son gelişmelere dair haberleri incelemek için tıklayınız.

15 Eylül 2015
Muş Belediyesi’nden Spor Alanı Yapım İhalesi!

Muş Belediyesi, gençlerin sportif faaliyetlerde bulunması amacıyla iki adet spor alanı yapım işini ihaleye çıkardı.,,

Belediye Başkanı Feyat Asya’nın, Spor Toto Genel Müdürlüğü ile yaptığı görüşmeler sonucunda Muş’a yapılması planlanan iki spor alanının yapım işinin ihalesi yapıldı. İki adet halı saha, voleybol sahası, basketbol sahası ve idari binaların yapılacağı spor alanlarının ekim ayında Muş halkının hizmetine sunulacağı açıklandı. Belediye hizmet binasında gerçekleştirilen ihale, 4737 sayılı Devlet İhale Kanunu’nun 21/B bendine göre davetiye usulüyle gerçekleştirildi. Komisyon Başkanı ve Belediye Başkan Yardımcısı Cemalettin Seviş başkanlığında yapılan ihaleye 3 firma katıldı. İhale, Ferit Şengül, Resul Tuncer, Taner Yiğit ve Metin Yoldaş komisyon üyeliğinde gerçekleştirildi.

İhale Komisyon Başkanı Cemalettin Seviş, ihalenin yaklaşık maliyetinin 867 bin 333 lira 33 kuruş olarak belirlendiğini söyleyerek, ihaleye katılan A. Vahap Yılmaz’ın kapalı birinci teklifinde 1 milyon 200 bin TL teklif verdiği ve iş bitirmesi uygun olmadığından ikinci teklifi alınmadan ihaleden elendiğini belirtti. Seviş, Norteks Halı Firması’nın da birinci teklifinde 1 milyon 355 bin TL, ikinci teklifinde ise 850 bin TL teklif verdiğini kaydetti. H. Karakaya İnşaat Firması’nın ise birinci teklifinde 987 bin TL, ikinci teklifinde ise 754 bin TL teklif verdiğini kaydeden Seviş, ihaleye sunulan dosyaların ve tekliflerin değerlendirilerek sonucun açıklanacağını ifade etti. Cemalettin Seviş, “İhaleye sunulan dosyalar alındı. Dosya ve evraklar tek tek incelenerek, şartnameye uygun olup olmadıkları kontrol edilecek. Dosyası tam ve en uygun fiyatı veren firmanın teklifini kabul edeceğiz” dedi. İHAHABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

GÜNDEM HABERLERİ


Mehmet Ceylan: Çevre konusu hayati derecede önemli

Mehmet Ceylan: Çevre konusu hayati derecede önemli

Çevre ve Şehircilik Bakan Yardımcısı Mehmet Ceylan, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Karabük İl Müdürlü

12 Ekim 2017


‘Katı Atık Yönetimi Çalıştayı’ bugün Konya'da başlıyor

‘Katı Atık Yönetimi Çalıştayı’ bugün Konya'da başlıyor

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından düzenlenecek "Katı Atık Yönetimi Çalıştayı" bugün Konya'da

12 Ekim 2017


Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.