Nef Arsa ile öğrenci rezidansı sahibi olun

Gayrimenkul sektörünün yenilikçi markası Nef, son inovasyonu Nef Arsa özelinde yeni projeler açıklamaya devam ediyor.

04 October 2022
Nef Arsa ile öğrenci rezidansı sahibi olun Şimdi de Nef Arsa Sakarya Üniversitesi’nin yanı başında hem sürekli değerlenen hem de kira getirisiyle ikinci emeklilik maaşına dönüşecek arsaları 235 bin liradan başlayan fiyatlarla satışa sunuyor.

Dünyada bir ilki hayata geçirerek ‘hazır arsa’ modelini geliştiren Nef, Türkiye genelinde fırsat kapılarını açmaya devam ediyor. Şehirlerin gelişime açık noktalarında, yüksek gelir garantisi hedefleyen hazır arsaları Türkiye geneline yayarken, arsa yatırımında da risk faktörünü ortadan kaldıran Nef’in, yeni arsa projesi ‘’Nef Arsa Sakarya’’ oldu. 2500 TL gibi ulaşılabilir taksit seçenekleri ile satışa çıkan Nef Arsa Sakarya’da, arsa yatırımcıları aynı zamanda bir öğrenci rezidansına da sahip olabiliyor.

Sakarya Üniversitesi’nin yanı başında bir öğrenci rezidansını da devreye alacak olan Nef, yatırımcıya 235 bin liradan başlayan fiyatlarla yurt projesinde yatırım imkânı sunuyor. Öğrenci rezidansının yatırımcıya kira getirisi ise bugünkü değer üzerinden aylık 3 bin lira olarak belirlendi.

Hem sürekli değerlenen bir bölgede arsa sahibi olan, hem anapara yatırımını kur ve enflasyona karşı koruyan hem de Nef’in öğrenci yurdu markası olan Novu ile kira getirisi sağlayan arsa sahipleri Nef Arsa Sakarya’ dan ikinci emekli maaşı alır gibi yatırımına değer katacak.

Sıfır risk, yüksek gelir

Bölgedeki beyaz yakalı ve öğrenci nüfusunun talep ve gerekliliklerine göre bir proje devreye aldıklarını kaydeden Nef Yönetim Kurulu Başkanı Erden Timur, “Şehirde iki üniversite mevcut. 80 bini aşan öğrenci nüfusu için yeterli yurt ve apart tesislerine ihtiyaç var. Öğrencilerin Nef Novu kalitesinde bir üniversite hayatı yaşamalarını ve eğitimlerine barınma sorununa takılmadan devam etmelerini önemsiyoruz. Bu nedenle Nef Novu öğrenci rezidansı yatırımlarımız devam ediyor. Sakarya, aynı zamanda Marmara Bölgesi’nin İstanbul’a yakın güzergâhında önemli ulaşım hatlarının merkezinde yer alıyor.” dedi. Timur, Nef Arsa tarafında Nef City 82, Kazdağları, Ilgaz, Eskişehir, Sakarya, Çanakkale, Ayvacık, Lüleburgaz projelerinde arsaların büyük bölümünün satışını gerçekleştirdiklerini de kaydederek, “Kazdağları, Ilgaz ve Eskişehir projelerimizin satışları tamamlandı. Bu yıl Marmara ve Ege Bölgesi şehirleri ile Ankara gibi büyük şehirlerde olmak üzere yeni arsa projelerini de devreye almayı planlıyoruz.” dedi.HABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.

İstanbul, Beylikdüzü

Keleşoğlu Holding

395.000 - 792.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

İstanbul, Sancaktepe

Sur Yapı

385.000 - 837.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

Ankara, Etimesgut

Söğüt İnşaat

283.000 - 634.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

İstanbul, Sancaktepe

Halk GYO

490.000 - 888.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

İstanbul, Beylikdüzü

Mutlu inşaat

200.000 - 734.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

Konya, Meram

Torkam inşaat

315.000 - 1.000.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

İstanbul, Beylikdüzü

Gül Proje

253.470 - 903.119 TL

Detaylı bilgi istiyorum

İstanbul, Başakşehir

İntaya

595.000 - 998.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum