Nef Arsa, satış ofisi ağına Kayseri’yi ekledi

Gayrimenkul sektörünün öncüsü Nef, yüksek yatırım değerine sahip olan 'Nef Arsa'ları, kira getirisi olan Novu markası ürünlerini Türkiye'nin önde gelen şehirlerinde ve globalde yeni sahipleriyle buluşturmaya devam ediyor.

24 May 2024
Nef Arsa, satış ofisi ağına Kayseri’yi ekledi Satış ağını genişletmeye devam eden Nef, Türkiye'nin her yerindeki arsa portföyünün tanıtım ve satış operasyonları yürütmek üzere 32’nci ofisini Kayseri’de açtı.

Güvenli arsa yatırımının öncü markası Nef Arsa, Türkiye’nin öne çıkan bölgelerinde açtığı satış ofisleriyle bayi ağını güçlendirmeye devam ediyor. İstanbul, Ankara, İzmir, Samsun, Antalya, Sakarya, Bursa, Gaziantep, Diyarbakır ve Konya’nın ardından Nef Arsa, Türkiye’deki 32’nciofisini Kayseri’de açtı.

Şehrin en merkezi lokasyonlarından biri olan Kayseri’nin Kocasinan ilçesinde misafirlerini ağırlamaya hazırlanan satış ofisi, Nef Arsa'yı daha geniş kitlelere ulaştırmayı hedefliyor.

Son iki yılda 3,5 milyon metrekare arsa satışı gerçekleştiren Nef Arsa, Sakarya'dan Assos'a, Beynam'dan Kaz Dağları'na, Çanakkale Köseler'den Dikili ve Ankara’ya Nef Arsa'nın geniş ve çeşitli proje yelpazesini Türkiye’de 30’un üzerindeki satış ofisi aracılığıyla tanıtıyor. Almanya’da 9 ofisi bulunan Nef Arsa’da her bir proje, o bölgenin benzersiz doğası ve potansiyeliyle öne çıkarken, yatırımcılara fırsatlarla dolu bir dünyanın kapılarını aralıyor. Tüm Nef Arsa lokasyonlarında %0,99 oranında banka kredisi fırsatı ve 48 aya varan vade seçenekleri sunan Nef Arsa projelerinde modüler ev sistemleri flexhome Nef mimari tasarım ve uygulama güvencesi ile sağlanıyor.

Müşteri tarafında yüzde 100 büyüme hedefi

Nef Arsa ürünleri, kademeli ev sahibi olma faydası ile gayrimenkul sektöründe önemli bir değer oluşturuyor. Nef Satış Direktörü Emre Erkan, “Türkiye’nin dört bir yanında hayata geçirdiğimiz Nef Arsa projelerimizi geniş kitlelere ulaştırmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Bugün yine çok talep gördüğümüz ve büyük potansiyel barındıran bir şehrimiz olan Kayseri’de satış ofisimizin açılışını gerçekleştirdik. Yatırım açısından önemli fırsatlara sahip Kayseri şehrimize yeni ofisin hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

2024’te bu başarı grafiğini yükselteceklerine vurgu yapan Erkan şöyle devam etti: “Nef Arsa için yeni lokasyonlarda projelerimizin lansmanlarını planladık. Kira getirili Novu markası ürünlerimizi Global pazara taşıdık, Ayrıca Nef Arsa modüler ev sistemi Flexhome yeni ürünümüzü pazara sunacağız. 2024 yılı için müşteri sayımızı iki katına çıkarmayı hedefliyoruz.”


HABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.

İstanbul, Beylikdüzü

Keleşoğlu Holding

395.000 - 792.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

İstanbul, Sancaktepe

Sur Yapı

385.000 - 837.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

Ankara, Etimesgut

Söğüt İnşaat

283.000 - 634.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

İstanbul, Sancaktepe

Halk GYO

490.000 - 888.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

İstanbul, Beylikdüzü

Mutlu inşaat

200.000 - 734.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

Konya, Meram

Torkam inşaat

315.000 - 1.000.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

İstanbul, Beylikdüzü

Gül Proje

253.470 - 903.119 TL

Detaylı bilgi istiyorum

İstanbul, Başakşehir

İntaya

595.000 - 998.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum