Nef Barcelona'ya Sponsor Oldu!

Türkiye'nin büyük garimenkul firmalarından biri olan Nef, FC Barcelona ile 3 yıllık sponsorluk anlaşması imzaladı...

18 Mayıs 2017
Nef Barcelona'ya Sponsor Oldu! Türkiye'nin büyük garimenkul firmalarından biri olan Nef, FC Barcelona ile 3 yıllık sponsorluk anlaşması imzaladı...

2016 yılında Galatasaray ile sponsorluk anlaşması imzalayan Nef şimdi de büyük spor kulüplerinden biri olan FC Barcelona ile sponsorluk anlaşması imzaladı.Nef, FC Barcelona’nın isim ve logo kullanım haklarının yanı sıra, reklam ve tanıtım aktivitelerinde FC Barcelona takımı ve oyuncularının görsel kullanım haklarına sahip olacak. Dijital ve geleneksel pazarlama, ortak logolu ürün üretimi ve satışı, promosyonel haklar, aktivite ve etkinlik hakları da Nef’in sponsorluk kapsamında sahip olduğu haklardan bazıları...Ayrıca Nef Vakfı ve FC Barcelona Vakfı, ortak projeler geliştirecek.

SPONSORLUK ANLAŞMASI 3 YILLIK
Sporun toplumsal açıdan birleştirici gücüne dikkat çeken Nef İcra Kurulu Başkanı Erden Timur, "İnsanlar, dünyanın dört bir yanında bu oyunun peşinde yan yana durabiliyor, birlik olabiliyorlar. Bu açıdan futbol, ihtiyaç duyulan toplumsal duyguları artırması açısından önemli bir spor. Biz de Nef olarak sporun bu birleştirici gücüne inanıyoruz. 2016 yılında Galatasaray’ın ana sponsoru olmuştuk. Şimdi de dünyada en çok taraftarı olan spor kulübü FC Barcelona’ya, sponsorluğumuzla futbolun birleştirici gücüne katkı sunmayı amaçladık" şeklinde konuştu.


HABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

GÜNDEM HABERLERİ


Virapark Yalıncak Trabzon'da 'Farkı' yaşatmaya hazırlanıyor

Virapark Yalıncak Trabzon'da 'Farkı' yaşatmaya hazırlanıyor

Fark Girişim tarafından Trabzon'un Ortahisar ilçesinde inşa edilen Virapark Yalıncak projesi, bölgey

24 Kasım 2017


Tema İstanbul Bahçe projesinde ön talep dönemi başladı

Tema İstanbul Bahçe projesinde ön talep dönemi başladı

İstanbul Halkalı'da hayata geçirilecek Tema İstanbul Bahçe projesinde ön talep toplanmaya başlandı.

23 Kasım 2017


Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.