Nef Boğaz’a Demokrasi Getirmeye Hazırlanıyor

2016 yılında 4.1 milyar TL değerinde yeni proje hazırlığında olan Nef, Beykoz’a da yaklaşık 3 bin konutluk proje yapacak. Nef İcra Kurulu Başkanı Erden Timur,

24 Aralık 2015
Nef Boğaz’a Demokrasi Getirmeye Hazırlanıyor

2016 yılında 4.1 milyar TL değerinde yeni proje hazırlığında olan Nef, Beykoz’a da yaklaşık 3 bin konutluk proje yapacak. Nef İcra Kurulu Başkanı Erden Timur, Boğaz’a demokrasi getireceğiz dedi…

2015 yılında 2 bin 600 adetin üzerinde konut satışıyla Türkiye’nin en hızlı büyüyen ve en çok satış konut geliştiricisi olan Nef, 5 yıllık yatırım planlarını açıkladı.

Emlak editörleri ile bir araya gelen Nef İcra Kulu Başkanı Erdem Timur, 1,2 milyar TL ciro ile 2015’in en fazla satış yapan firması olduk dedi.

5 yılda 1 milyar TL ciroya ulaşan ender şirketler arasında yer aldıklarının altını çizen Timur, Türkiye’nin en büyük 500 şirketi sıralamasında en yüksek aktif büyüklüğe sahip gayrimenkul geliştirme şirketi olduk diye konuştu.

2016’DA 4.1 MİLYAR TL’LİK YATIRIM
İstanbul’un merkezi, prim yapmaya açık ve ulaşım kolaylığının olduğu yerlerde proje üretmeye devam edeceklerini açıklayan Timur, 2016 yılında 4.1 milyar TL değerinde proje üreteceklerini söyledi.
5 yeni proje hakkında bilgi veren Timur, projelerin İstanbul Sütlüce, Bodrum Yalıkavak, ABD ve Avrupa Yakası’nda 2 adet olacağını belirtti.

NEF SÜTLÜCE’DE ÖZEL SATIŞ
Nef Sütlüce projesine yoğun talep olduğunu belirten Timur, bu nedenle özel satış yapacaklarını söyledi.

BODRUM’DA ŞU ANA KADAR YAPILANLARI UNUTTURACAK PROJE
2016 projelerinden bir diğerinin de Bodrum Yalıkavak Gündoğdu’da yer aldığını söyleyen Timur, “100 dönüm alana sahip. Proje, Amerika Mimarlar Odası’ndan ödül aldı. Nef Bodrum projesi bölgede şu an kadar yapılan yazlıkları unutturacak bir proje olacak. Denize sıfır konumda yer alıyor. Projenin hemen önüne dünyanın en prestijli oteli gelecek. Nef Bodrum projemizi Haziran 2016’da satışa çıkarmayı planlıyoruz” diye konuştu.

NEW NEW YORK İZİN BEKLİYOR
Nef New York projenin izin aşamasında olduğuna dikkat çeken Erden Timur, “Nef New York’ta proje geliştirme ve izin aşaması devam ediyor. Orada belki bu projeden önce başka bir projeye başlayabiliriz. Geliştirilmesi yapılmış bir proje ile görüşüyoruz. Anlaşma sağlanırsa bu projeye daha önce başlayabiliriz” ifadesinde bulundu. Timur 2017-2020 arasında ABD’de 3 yeni proje planladıklarını sözlerine ekledi.

BOGAZ’A DEMOKRASİ GETİRECEĞİZ
2017’de Beykoz’da yeni bir projeye başlayacaklarını belirten Timur, “250-300 dönüm alan üzerinde yaklaşık 3 bin konutluk bir proje yapacağız. Önümüzdeki 20 yıl Beykoz’dayız. Boğaz’daki projelerin çoğu büyük metrekareli. Orada ne kadar büyük yaparsan metrekare fiyatı o kadar artar. Biz küçük ve orta ölçekli proje yapacağız. Daha ulaşılabilir olacak. Boğaz’a demokrasi getireceğiz” ifadesinde bulundu.

NEF KALİTESİ ANADOLU’YA GİDİYOR
5 yıllık yatırım hedeflerinin içinde Anadolu’da olduğuna dikkat çeken Timur, “Ankara ve İzmir’de de yatırım planımız var. Anadolu’daki 3. İl hangisi olacak net değil. Araştırmalarımız devam ediyor” dedi.

HABER: Şengül KIRMIZITAŞHABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.