Nef Demokrasi Zaferini Yurtdışına Taşıdı

28 Temmuz 2016
PAYLAŞ
Nef Demokrasi Zaferini Yurtdışına Taşıdı
Nef, Türkiye’nin demokrasi zaferini dünyada en çok okunan gazetelerde yayınlanan ilanlarla dünyaya taşıdı...

Nef, 15 Temmuz gecesi yaşanan darbe girişimini dün The New York Times’ta, bugün USA Today’de yayınlanan ilanla duyurdu. Cumartesi günü ise ABD ve tüm Avrupa’da eşzamanlı Financial Times gazetelerine demokrasi ilanı verecek.

Darbe teşebbüsüyle yabancı basında Türkiye’ye yönelik negatif çalışmalar olduğunu gözlemlediklerini belirten Nef İcra Kurulu Başkanı Erden Timur, “Bu yanlış algıyı değiştirmek için Nef olarak bir şey yapmalıyız diye düşündük. Dünyanın en çok takip edilen gazetelerine demokrasimize nasıl sahip çıktığımızı göstermek için ilan verme kararı aldık” dedi.

Teşvik Paketi Hazırlıyor
Halkın ve hükümetin bu süreçte gerekeni yaptığını, sıranın özel sektöre geldiğini belirten Timur, "Nef olarak ülkemizin ekonomisini çok daha iyi yerlere taşımak için bir plan üzerinde çalışıyoruz sadece konut satışını değil, memleketin ekonomisine ilişkin bir duyarlılık gösterip elimizi taşın altına koyuyoruz ve teşvik paketi gibi bir sosyal sorumluluk projelerine başlayacağız” açıklamasında bulundu.

İŞTE O İLAN

"Herkes evini korur" başlığıyla başlayan ilanda "15 Temmuz gecesi Türkiye'de ne oldu biliyor musunuz?" diye sorusu soruluyor ve olay gecesi yaşanan olaylar anlatılıyor. Göklerde dalgalanan Türk bayrağının yer aldığı ilan "Yaşasın demokrasi" diye son buluyor."Nef Demokrasi Zaferini Yurtdışına Taşıdı" haberine ait yorum yok

Yorum Yap